12.01.-13.01.2017 Українські вечорниці в «Північному сяйві»

12 та 13 січня 2017 року в дошкільному навчальному закладі «Північне сяйво» відбулися родинні свята «Українські вечорниці».

Розпочали свято господині – вихователі груп, які звернулися до присутніх з вітальними словами та розповіли про давні традиції святкування вечорниць. Діти, під керівництвом музичного керівника Бузаєвої Н.В., потішили всіх веселою сценкою «Чобіток», хороводною грою «Бочка», музично – рухливим хороводом «Ми хотіли танцювати», народною грою «Бондар».

Батьки вихованців приймали активну участь у пісенному конкурсі, де лунали відомі українські народні пісні, складали прислів’я, змагалися у швидкому проговорюванні скоромовок та у веселій грі «Що робили ми не скажемо, а що робимо — покажемо».

Діти разом з батьками із великим задоволенням ліпили рогалики, а потім всі разом смакували їх із солодким узваром. За традицією, всі присутні на вечорницях отримали в подарунок обереги «Ситий дім», ляльки – мотанки, а малята – солодкі льодяники у вигляді півника – символа року.

Такі спільні заходи допомагають ознайомлювати дітей з побутом народу, викликають інтерес до народних свят, ігор, творчості виховують любов та повагу до народних традицій, до рідного слова, до Батьківщини.

 

Вихователі середніх груп Бессараб М.Ю., Лепіх А.В., Матвієшина Н.І.