21.01.2022 Українські вечорниці в «Північному сяйві»

Сьогодні був незвичайний день – він був сповнений позитивних  емоцій та вражень.  Саме в день святкування Водохреща, в дошкільному навчальному закладі «Північне сяйво» відбулися українські вечорниці, в яких взяли активну участь діти інклюзивної «А» та «Б» груп.

    Метою проведення цього заходу є виховання у нашої малечі бажання зберегти народні звичаї та традиції, формувати відчуття краси рідної мови та виховувати любов до рідного краю у дітей. Вихователі Гено Н.В., Приступа М.О., Юрченко О.Л. та музичний керівник Бузаєва Н.В разом з дітьми підготували цікаві та веселі ігри та розваги. Хлопчики та дівчата, одягнені в національні костюми, співали українські пісні, танцювали, відгадували загадки про зимові ігри та забави, грали в народні ігри. Під час українських вечорниць діти відчули красу давніх звичаїв . А найголовнішим було те , що діти отримали незрівнянне задоволення від атмосфери українського свята – Вечорниці .

Дуже добре, коли у вирії швидкого сучасного та швидкого життя, ми можемо зануритись в атмосферу минулого та згадати культуру, обряди та традиції  свого народу.

Педагоги інклюзивних груп