25.01.2022 Участь працівників дитячого садочка в горизонтальному пластичному балеті – феміні «Зимова казка»

Здоров’я та фізичний розвиток дітей завжди є пріоритетним напрямком роботи у закладах  дошкільної освіти. Отже, досвідченість, знання методик, технологій фізичної культури та практична підготовленість колективу являється запорукою необхідного рівня роботи з дошкільнятами.

У ДНЗ №1 «Північне сяйво» інструктор з фізкультури О.В. Ганчо у фізкультурно – оздоровчу роботу впроваджує авторську технологію Миколи Єфименка за програмою «Казкова фізкультура». З методичними аспектами програми педагоги знайомляться під час теоретичних  і практичних семінарів, консультацій та відкритих показів. Активно впроваджують в роботу з дітьми своєї вікової групи інноваційні форми роботи: «Казкові фізкультуринки», «Ранкова гімнастика пробудження», «Горизонтальний пластичний балет» тощо.  Проте, час від часу, колектив оновлюється і молоді педагоги повинні опановувати зазначену методику. Тож Олена Володимирівна, з просвітницькою метою, підготувала і провела практикум для колективу «Північного сяйва» – горизонтальний пластичний балет – феміні «Зимова казка». Учасники тренінгу – педагогині, помічниці виховательок, працівниці адміністрації, уявляючи себе «сніжинками», відправились у рухову подорож зимовими пейзажами, опановували пластичні  партерні пози, поєднали фізичне навантаження з психогімнастикою, якій сприяли авторський віршований текст та музичний супровід.

Отримані учасниками тренінгу знання, досвід, фізичні відчуття сприятимуть зростанню якості фізкультурно – оздоровчої роботи, гармонізації фізичного розвитку дошкільнят.

 

Вихователька – методистка Тетяна ЯКИМЕНКО