29.11.2021 спортивна розвага «У гості до Лісовичка»

Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в невимушеній ігровій діяльності, закріплення вмінь і навичок, набутих у повсякденні та на заняттях. Одним з ефективних шляхів реалізації цього завдання є проведення спортивних розваг. Так дітки інклюзивних груп разом з вихователями, під керівництвом інструктора з фізкультури Ганчо О.В., весело провели спортивну розвагу «У гості до Лісовичка».
     Лісовичок (Приступа М.О) запросив малят до лісу та попросив допомоги: розібрати в різні кошики шишки та грибочки, врятувати павучків, обережно переступивши тоненьку павутинку. Під час естафет «Шишки та грибочки», «Цікава павутинка», «Дощові калюжки», рухливої гри «Кольорові листочки» діти завзято розвивали такі фізичні якості як швидкість, координація рухів.  Головний герой вчив дітей дбайливо ставитись до природи (не наступати на грибочки, не нашкодити павучкам), розрізняти листочки різних дерев за формою, разом дружньо долати перешкоди. Із вдячністю Лісовичок почаклував та пригостив маленьких помічників смачним печивом у вигляді листочків..  

Невимушена ігрова атмосфера та естетичне нетрадиційне обладнання стимулювали фізичну активність малюків та сприяли їх гарному настрою.