День самоврядування

ВЕЛИКА ПОДЯКА НАШИМ БАТЬКАМ, ЯКІ ПРИЙМАЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ДНЯ САМОВРЯДУВАННЯ!!!

77 людей

-І молодша «А» група

Вихователі

Вієру Світлана Броніславівна (зустріч дітей, ранкова гімнастика      «Помічники», м/г «Потяг», сніданок,        бесіда «Тане сніг», д/г «Родина сніговіків»)

Ганчо Неля Петрівна (заняття з аплікації «Рибка для котика»).

Парнак Анна Михайлівна (прогулянка: спостереження за ялинкою та вітром. р/г «Вітерець»).

Вдовиченко Оксана Юріївна (читання казки, д/г «Промінчики для сонечка», мозаїка, настільний театр «Колобок»).

Ковальчук Катерина Вікторівна (д/г Чарівне дерево», підготовка до обіду, обід, денний сон).

Коптєва Катерина Вікторівна (гімнастика пробудження «Літака», настільний театр «Колобок», полуденок, д/г «Склади картинку», СХД «Подарунок мамі» (аплікація)).

Ігнатова Оксана Богданівна (повернення додому)

Помічники вихователя

Овчиннікова Юлія Анатоліївна

Вдовиченко Оксана Юріївна

 

-І молодша «Б» група

Вихователі

Маташнюк Ірина Володимирівна (прийом дітей, бесіда, зарядка).

Ференець Ларіса Олексіївна (читання казки, аплікація).

Волощенко Валерія Віталіївна (спостереження, рухлива гра).

Репова Юлія Володимирівна (рухлива гра, читання казки).

Ситкова Юлія Миколаївна (бесіда, казка).

Помічники вихователя

Григоращенко Інна Анатоліївна

Велика Тетяна Сергіївна

Авраменко Катерина Петрівна

 

-ІІ молодша «А» група

Вихователі

Дронова І. (зустріч дітей, індивідуальна робота з дітьми та батьками, ранкова гімнастика, попередня робота до заняття, д/г.)

Калач В. ( ранкова гімнастика, д/г, трудові доручення, підготовка до занять).

Соколовська Л. (сніданок, підготовка до занять, бесіда, підготовка до свята).

Суходольська К. (самостійна ігрова діяльність, м/г, інструктор з фізкультури)

Євтюхіна (математика, денний сон).

Костур Н.В. (одягання, прогулянка, спостереження, бесіда, р/г, обід, підготовка до сну, худож. літ., р/г).

Шонія (хореографія)

Золоторьова (гімнастика пробудження)

Помічники вихователя

Чабоненко В.

Мельник Н.

 

-ІІ молодша «Б» група

Вихователі

Матросова Анастасія Сергіївна (робота з дітьми та батьками, ранкова гімнастика, підготовка до сніданку, підготовка до занять, м/г,  фіз. виховання).

Бердій Юлія Станіславівна (заняття з математики, переодягання на фіз. виховання, бесіди).

Іванов Олександр Вікторович (прогулянка, спостереження).

Глущенко Тетяна Анатоліївна (художня література, обід.)

Лєскова Катерина Олегівна (денний сон, гімнастика пробудження, бесіда, вечеря, ігрова діяльність).

Самсонова Тетяна Володимирівна (робота з батьками).

Помічники вихователя

Кравець Ірина Василівна

Іванов Олександр Вікторович

Ніколенко Оксана Олександрівна

 

-Середня «А» група

Вихователі

Лі Оксана Миколаївна (прийом дітей, ранкова гімнастика, підготовка до занять, підгрупова робота з дітьми).

Осипова Анастасія Миколаївна (заняття з хореографії, математики).

Гришкова Надія Павлівна (заняття з аплікації)

Балюбаш Людмила Анатоліївна (самостійна ігрова діяльність, підготовка до прогіулянки).

Шевчук Наталія Олегівна (прогулянка).

Богдан Ольга Олексіївна ( гімнастика пробудження, оздоровчі процедури).

Челак Катерина Сергіївна (полуденок, індивідуальна робота з дітьми).

Помічники вихователя

Шевчук Наталя Олегівна

Поткіна Оксана Юріївна

Кремповська Тетяна Ярославівна

 

-Середня «Б» група

Вихователі

Слободенюк Інна Володимирівна (зустріч дітей, сніданок).

Мосейчук Олена Ігорівна (ранкова гімнастика, ранковий туалет, сніданок).

Корнєєв Ігор Генадійович (проведення заняття з математики, вивчення заклички, мирилки.)

Лихач Ганна Василівна (проведення заняття з математики, хореографії).

Лозинська Наталія Григорівна (заняття з аплікації, спостереження на вулиці).

Ігнатова Оксана Богданівна (гімнастика пробудження, вивчення лічилки).

Помічники вихователя

Слободенюк Інна Володимирівна

Борисова Анастасія Володимирівна

Горевая Ірина Іванівна

 

-Старша «А» група

Вихователі

Покладій Анастасія Анатоліївна (бесіда, м/р ігри, ранкова гімнастика, підготовка до сніданку, сніданок).

Дінжос Марина Олександрівна ( заняття з математики «До країни часу»).

Борсукова Марина Анатоліївна (заняття з аплікації «Підвіски»).

Коваш Катерина Олександрівна ( заняття з фізкультури).

Сакун Ірина Миколаївна (переодягання дітей в спортивний одяг, читання казки, прогулянка, спостереження, р/г).

Водорез Марина Олександрівна (повторяла пісеньки, підготовка до обіду, обід, підготовка до сну, відвідала пед. годину).

Помічник вихователя

Ялова Світлана Анатоліївна

 

-Старша «Б» група

Вихователі

Рижая Ганна Валентинівна (ранкова зустріч дітей).

Смага Мар’яна Тарасівна (ранкова гімнастика)

Камінська Ірина Юріївна (математика).

Губа Альона Павлівна (аплікація).

Качура Марина Вікторівна (повернення з прогулянки, підготовка до обіду, обід, підготовка до сну).

Поліщук Людмила Олександрівна (гімнастика пробудження, гігієнічні процедури).

Геців Віра Михайлівна (читання казки,  створення спільної картини, настільні ігри).

Помічники вихователя

Багуш Інна Олександрівна

Крик Інна Володимирівна

 

-Логопедична «А» група

Вихователі

Лисенко Марія Віталіївна (ранкова гімнастика, інструктор з фіз.виховання).

Хізниченко Яна Юріївна (заняття з худ.літератури).

Гарагуля Дар’я Вікторівна (заняття з малювання)

Помічники вихователя

Лук’яненко Юлія Олександрівна

Нікітіна Алла Миколаївна

 

-Логопедична «Б» група

Завідувач — Шарка Світлана Василівна

Вихователі

Змієнко Костянтин Олександрович (прийом дітей, м/г «Гриць», ранкова гімнастика, підготовка до сніданку).

Шарка Світлана Василівна (заняття по розвитку мови «Розповіді про зиму»).

Бурдейна Тетяна Миколаївна (підготовка до сну, читала оповідання, гімнастика пробудження).

Помічники вихователя

Шарка Світлана Василівна

Потьомка Тетяна Анатоліївна