30.11.2018 «Осінній конкурс малих проектів: від ідей до реалізації»

Фахівці. які працюють у нашому садочку — високоякісні спеціалісти, які добре обізнані з питаннями виховання і розвитку дитини дошкільного віку. Вони завжди завчасно турбуються про необхідне обладнання, дидактичні матеріали та іграшки, що відповідають певному віку; упроваджують у свою професійну діяльність з нашими малюками сучасні психолого-педагогічні технології та інтерактивні методи; активно залучають нас, батьків, до взаємодії.

І ми, і дітки вже звикли до тематичних виставок, святкових заходів та ярмарків. Завжди з цікавістю і трепетом до них готуємося. Кожного разу дивуємося креативності ідей та талантам один одного.

Цієї осені батьки вихованців дружно долучилися до нової творчої ідеї садочка — конкурсу проектів «Садочок моєї мрії». Кожна родина могла запропонувати свою ідею щодо покращення чи то ж урізноманітнення ігрової, розважальної чи розвивальної зони закладу (всього було подано понад 20 проектів).

Наша сім’я Опнасенків теж не залишилася осторонь і розробила проект «Північний експрес» від улюбленої молодшої Б групи (велика настільна залізнична дорога з розмаїттям ігрових компонентів вартістю 5000 грн.). Таємне голосування, у якому взяли участь батьки, вихованці, працівники закладу, визначило «Північний експрес» переможцем конкурсу у номінації «Проект на  5 000 грн». Згодом, у «Веселій бібліотеці» садочку з’явився ігровий столик, який кожного дня захоплює малюків у свій чарівний полон гри, даруючи незабутні емоції та враження.

Щиро бажаємо нашому «Північному сяйву» подальшого розвитку, а «Північному експресу» — веселих і кмітливих машиністів!!!

Людмила Опанасенко, молодша «Б» група