28.12.2018 Новорічні дива у «Північному сяйві»

На зимові свята ми завжди очікуємо казкового дива, радіємо кожній пухнастій сніжинці та святковій зеленій ялинці. Малята щиро вірять у доброго чарівника, що здійснить їх заповітні бажання, подарує найкращі дарунки. А дитячі посмішки і захопленні оченята дарують нам, дорослим, відчуття справжнього щастя.
Щоб казка дитинства тривала, у дошкільному навчальному закладі №1 «Північне сяйво» педагоги разом з батьками підготували виставку «Дід Мороз іде, він ялиночку несе» та новорічні свята для вихованців за участю головних чарівників зимового дійства – Діда Мороза та Снігуроньки, які цього року стали надзвичайно казковими завдяки благодійному подарунку Т.Д. Креміня. Тарас Дмитрович відвідав наш заклад , вже традиційно виконуючи функцію доброго чарівника або святого Миколая, що піклується по наш добробут, здійснює наші мрії. Подарунки отримали всі категорії працівників закладу.
Добрі справи роблять люди з великим серцем, тож дуже хочеться щиро подякувати Тарасу Дмитровичу, побажати міцного здоров’я, сімейного щастя та божого благословення.