27.05.2016 Випускний в дитячому садку

Весна…Хвилювання…Усмішки і квіти
І хоч не лунаэ останній дзвінок
У нас випускний, підросли наші діти,
І в школу малят проводжає садок.

Ось і пройшов ще один Випускний бал у дитячому садочку «Північне сяйво»!

Випускний в дитячому садку – день, який всі чекають зі змішаними почуттями, намагаючись продовжити мить розставання з дитячим садком.

Цей день запам’ятається кожній дитині і дорослому надовго. Для дітей – це перший в їх житті випускний. Для батьків – це ще одна сходинка. А для вихователів – це ще одне прощання з улюбленими та найкращими вихованцями.

Випускний в дитячому садку — день і сумний, і радісний, одночасно дітки прощаються з дитячим садком, а попереду їх чекає нове життя під назвою «Школа».

Схвильовані й урочисті батьки щось поправляють у своїх чад, посміхаються, слідкують за фотосесією, яку проводить фотограф. А у маленьких випускників все було як у дорослих: у хлопців — строгі костюми з краватками та метеликами, у дівчат — красиві довгі сукні, модні та стильні зачіски.

Та ось усіх присутніх запросили до святково оформленої зали, у вигляді кіностудії!

Під звуки вальсу до залу заходять маленькі зірочки — випускники!

Під перші акорди з’явилися сльози у мам на очах!

І вирішили діти – про життя в садочку зняти кіно, під назвою «Країна дитинства».

Розпочався фільм з кадру першого «Ностальгічного», який допоміг згадати, якими маленькими прийшли в садочок наші випускники, скільки сліз наплакали, і всі ці сльози були зібрані та представлені цікавим експонатом, у вигляді величезної банка зі слізьми. Зануритись в минуле допомогли дітки молодшої групи, які у гості завітали та побажали вчитися всім на відмінно, та про садочок не забувати.

Кадр «Казковий» в казку допоміг потрапити і в гру цікаву пограти та вправно слова з букв поскладати. А кадр «Love story» дуже романтичний запросив усіх до запального танцю, який розкрив таємницю першого дитячого кохання.

Кадр «Гумористичний», нагадав кумедні випадки, які відбувалися під час перебування у садочку.

А коли прийшла черга наступного кадру «Перший дзвоник», дітки перетворившись на справжніх школяриків танцювали танок з портфелями та несподівано до залу завітали незвані гості. Це Лінь разом зі своєю помічницею Ябедою. Тітонька Лінь привітала всіх зі святом та вирішила навчити дітей поганому. А коли побачила, що всі шкідливі звички дітей зібрані у коробку, вирішила її забрати та так це зробила необачно, що коробка — впала, а всі шкідливі звички розсипалися. Вихователі були змушені звернутися до справжніх спеціалістів – до батьків! Батьки дійсно запропонували ефективні заходи, і відразу позбавили дітей вірусів неслухняності.

Наступний кадр «Мрії малечі про серйозні речі» допоміг батькам дізнатися про що мріють їхні дітки, та ким хочуть бути? Як виявилось, це і майбутні перукарі, моделі, рятівники, депутати та бізнесмени, ди-джеєм та генералом, вихователем і навіть президентом мріють стати.

Кадр «Прощальний» запросив всіх до тендітного та прощального вальсу, після якого дітки подякували всім працівникам хто прибирав, і мив, і шив, смачненько щодня кормив, і лікував, і розважав, про все, що потрібно – дбав. Діти говорили вдячні слова дорослим і вручали квіти, а працівники бажали вихованцям добре навчатись і пам’ятати роки, проведені в дитсадочку.

Дітки станцювали ніжний танок з повітряними кульками, попросивши не поспішати дитинство…

Зі словами подяки до родин маленьких випускників, звернулася завідувач Панасенко В.С. та нагородила почесними грамотами родини, які приймали активну участь у житті дошкільного закладу та групи. В свою чергу батьки підготували своє привітання, проявивши свою артистичність. Вони висловили всім працівникам дошкільного закладу слова вдячності нагородили грамотами за номінаціями. І хвилюванню не було меж.

І ось, пролунала остання прощальна пісня. Хлопці запросили вихователів до останнього таночку… І настав час до заключного кадру «Урочистого», бо прийшов час підтвердити те, що наші дітки стали вже дорослими. Всім випускникам вручили медалі та дипломи про закінчення садочка.

В честь всіх дітей , батьків, присутніх – салют святковий задзвенів!

А потім за традицією діти разом з батьками й гостями вийшли на подвір’я і випустили в небо кольорові кульки, загадавши бажання. Кожна дитина проводжали поглядом свою кольорову кульку, думаючи про щось своє дитяче…

«Як вони швидко подорослішали!», «Ми озирнутися не встигли…» — в один голос ахають батьки маленьких непосид.

Попереду вас чекає ще дуже багато нового, цікавого, захоплюючого, але це свято ви запам’ятаєте на все життя…Останнє свято дитинства…

Дорогі батьки! Дякуємо Вам за Ваших дітей!

Здоров’я Вам та благополуччя!

Успіхів вам, любі наші діточки! Щасливої життєвої дороги!

Вихователь старшої «Б» групи Босак О.О.

news_item_25_09 news_item_25_08 news_item_25_07 news_item_25_06 news_item_25_05 news_item_25_04 news_item_25_03 news_item_25_02 news_item_25_01