27.03.2018 Зустріч зі службою у справах дітей

27 березня 2018 року в ДНЗ №1 відбулася зустріч педагогів із завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Служби у справах дітей Батовською Юлією Володимирівною. Вона ознайомила присутніх з заходами, що проводить служба з профілактики жорстокого поводження з дітьми та підлітками в
неблагонадійних сім’ях та в родинах, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Юлія Володимирівна повідомила про п’ять випадків дитячої смертності, які трапилися по необережності в районі Соляні та мікрорайоні Північному міста Миколаєва за минулий рік. Особливе занепокоєння обумовлено тим, що вікова категорія смертності дітей складала від народження до 3-х років. З метою пильного ставлення до своїх батьківських обов’язків та небайдужості до долі інших дітей, які страждають від насилля та жорстокості в сім’ях, Батовська Юлія Володимирівна надала присутнім рекомендації щодо взаємодії педагога з батьками.
Інспектор наголосила на необхідності виявлення дітей, які постраждали внаслідок військових дій і збройних конфліктів, тому що відповідно діючого закону, Постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 року № 268, це надає право таким сім’ям мати пільги та житло.

Під час зустрічі Юлія Володимирівна виокремила питання щодо створення списку довірених осіб, які мають право забирати дітей з дитячого закладу та про відповідальність батьків за безпеку дітей.

Практчний психолог Кучеренко А.В.