24.12.2019 «Новорічна казка «Північного сяйва»

Чарівна зимова казка або хоча б маленьке новорічне диво потрібні усім: і дорослим, і малюкам. І хоч на тлі сучасної буденності в дива вірити складно та всіх нас щиро порадує і засніжене подвір’я, і білий іній на гілочках, і морозні візерунки на шибках, і святкова красуня – ялинка. Здається ось – ось задзвенять кришталеві дзвоники на санчатах святого Миколая, що поспішає до нас з подарунками. І в наш дитячий садок № 1 «Північне сяйво» 19 грудня    з привітаннями від Миколая та щирою молитвою завітав отець Василій. Дітки здивовано раділи солодощам під подушками, а дорослих тішила їх віра в дива.

До приходу зимових свят у садочку, традиційно, педагоги разом з дітками і їх батьками організували виставку «Новорічні дзвоники до новорічного свята». Вона вражає розмаїттям виготовлених власноруч дзвіночків із шишок, гілочок, пластикових стаканчиків, ниток, паперу, бісеру, паєток, намистинок тощо. Щороку всіх приємно  дивує нестримна фантазія наших вихованців і  їх сімей, тому й обрати найкращу поробку дуже складно. Та все ж, в результаті таємного голосування перше місце отримала сім’я Борейко,  друге — Закревських, третє– Назаратій. Щиро  вітаємо переможців!

Для малят працівники садочку виготовили новорічні фотозони: безліч пухнастих ялинок з кульками й бантиками, незвичайні зимові персонажі та куточок затишку й тепла з каміном. А найбільше порадували діточок свята «Новорічний карнавал», що відбулися 24, 26, 27 грудня у всіх вікових групах з веселим запальним чарівником Дідом Морозом та ніжною красунею Снігуронькою. До діток середніх груп на свято  «Новорічна кухня» залітала шкідниця – Муха,  до логопедичної групи навіть з Місяця прилетів Лунтик, що ніколи не бачив зиму. А найстарші дошкільнята дзвінкими піснями, віршиками про зиму, веселими хороводами і таночками зустріли «Новий рік в аеропорту».

Дивлячись на дитячу радість, безпосередність і віру в дива і сам починаєш вірити в щасливе майбутнє. Тож хай Новий 2020 рік  принесе всім затишок та добробут в оселі.

 

Інструктор з фізичної культури Ганчо О.В.