24.10.2017 Козацькому роду – нема переводу!

Козаки – це вільні люди,

Козаки – безстрашні люди,

Козаки – борці за волю,

За народну щасну долю!

 

Любов до свого народу, до своєї землі починається із знання народних традицій, звичаїв та обрядів. Саме тому, 24 жовтня 2017 року, у святково прибраній залі «Північного сяйва», для вшанування козачат зібралися маленькі українці – діти старших «А» і «Б» груп зі своїми батьками.

Аби не забувати історію свого роду, бути гідними свого народу, згадуючи про славу козацьку, на свято запросили козака Голоту. Діти йому розповіли, чому мріють козаками стати, гарні пісні заспівали, та ще й в танцях закружляли. Козак завдання різні запропонував, щоб спритність виявити у маленьких козачат, поділивши їх на команди «Дужих» і «Жвавих».

Козачата продемонстрували свою мужність, відвагу та моторність. З легкістю долали різні перешкоди: через підземних хід — тунель, як справжні вершники коней, «м’ячики» осідлали, картоплю у ложці швидко  у горщики поскладали, с шаблями та ядрами трішечки повоювали, силу свою в перетягуванні канату показали, а хоробрі татусі їм допомогли. Дівчата ж — україночки маленькі, гарні віночки сплели, та чудовий танок завели. А потім ще й жартівливу пісню разом з хлопцями про варенички заспівали.

На свято були запрошені справжні мужні козаки, захисники нашої Батьківщини, учасники бойових дій АТО, які оберігають щасливе дитинство наших дітей, сміливі, відважні татусі наших маленьких українців. Це тато Попової Влади та Максима Білоножка, тато Артема Зіньковського та Мілани Корнєєвої, тато Артема Назаратій, Валерії Покришкіної та тато Степана Смирнова. Завдяки їх чесній службі, мир у нас панує й дружба. У змаганні для тат «Сила духу», перемогла дружба.

Не залишились без уваги і глядачі, присутні у залі, на цікаві питання — вікторини, правильно  відповідали та щедро гучні оплески командам дарували.

Саме такі заходи виховують майбутнього захисника України. «Нехай знає рідна мати – вільна Україна, козаки ми ще маленькі – зате гідна зміна»!

 

Вихователі старших груп Босак О.О.,

Хонич Т.В.,

Вовк І.С.