24.03.2016 Конкурс мама, тато , я

 Родинне свято «Мама, тато, я – дружня сім’я» в «Північному сяйві»

Справжнє дитяче свято повинно бути завжди веселим. Про це заздалегідь подбали батьки та вихователі середньої логопедичної «Б» групи, провівши 24 березня родинне свято «Мама, тато, я – дружня сім’я».

Захоплюючи ігри, конкурси, хороводи разом з татами, мамами, бабусями, сестричками й братиками розвеселили і дітей, і дорослих.

Кожна родина гідно презентувала себе в конкурсі «З гордістю про себе», з любов’ю та турботою «побудувавши» батьківський дім з кольорового паперу.

Для кожної дитини сім’я – це великий світ, в якому вона живе, робить відкриття, вчиться любити, шанувати, радіти, співчувати. Тому батьки були приємно здивовані, коли під час «Бліц — опитування» діти підтвердили це своїми чесними відповідями про взаємовідносини між батьками в родині.

Наскільки добре батьки знають своїх дітей стало відомо під час наступного етапу конкурсу «Знайди долоньку своєї дитини за кольором».

Зворушливими та романтичними були хвилини, коли тата й мами ніжно танцювали вальс, згадуючи перший найважливіший в їх житті день.

Під час конкурсу «Бюро знахідок» серед безліч речей майже без помилок тата знаходили особисті речі своїх діточок.

Неочікуваним сюрпризом для дітей та гостей був конкурс «Фірмова страва сім’ї», який підготували мами.

Журі конкурсу, аналізуючи виступи, нагородили всі родини грамотами з різних номінацій.

Весело, дружньою родиною провели родинне свято. Закінчилося воно афірмацією – батьки, діти, гості, взявшись за руки впевнено промовляли:

Наші сім’ї – самі дружні
Наші мами – найгарніші
Наші тата – найсильніші
Наші діти – найщасливіші
Наш садочок – найкращий!

Вихователь логопедичної «Б» групи
Земницька Н.І.

news_item_12_06 news_item_12_02 news_item_12_01 news_item_12_12 news_item_12_11 news_item_12_10 news_item_12_09 news_item_12_08 news_item_12_07 news_item_12_03 news_item_12_04 news_item_12_05