20.04.2018 День Землі в «Північному сяйві»

Весняного, сонячного ранку 20 квітня 2018 року у нашому найкращому дитячому садочку відбулося  яскраве, веселе спортивне свято «День Землі» за участю дітей середньої «А» і «Б» групи, вихователів Гено Наталії Вікторівни, Калініной Алли Миколаївни, під керівництвом інструктора з фізичної культури Ганчо Олени Володимирівни і музичного керівника Бузаєвой Наталії Вікторівни.

  Свято розпочалося із привітання. Діти, виразно, із задоволенням розповіли вірші про бережливе ставленням до нашої рідної землі, природи. Всі із радістю закликали весняне сонечко закличкою «Вийди, вийди сонечко», завели весняний хоровод «Весняночка». Розподілившись на команди,  дітлахи із бадьорим і веселим настроєм та задоволенням змагалися в естафетах: «Вийди, вийде сонечко», «Поллємо квіти», «Почистимо річку, врятуємо водичку», «Знайди свій дім». Малюки із захопленням долали перешкоди: пролізали під дугами, перестрибували через купинки тощо. А перетворившись на маленьких звірят, риб та пташок вони знаходили свої домівки та весело заспівали чудову пісню «Звіробіка»

   Завершили свято гарними побажаннями нашій землі. Діти говорили про те, за що вони люблять землю. А саме: «За те, що на нашій землі самий найкращий дитячий садок на світі», «За те, що у нас ростуть та виховуються найрозумніші, найвеселіші діточки»…

    Наші вихованці запам’ятають це свято на все життя, залишаться бережливими друзями природи і будуть її оберігати, жити та радіти. 

                                                                                             Вихователь середньої групи Гено Н.В.