20.02.2018 Майстер – клас «Горизонтальний пластичний балет» в «Північному сяйві»

20 лютого 2018 року в ДНЗ № 1 «Північне сяйво» відбувся майстер – клас для інструкторів з фізичної культури  м. Миколаєва «Горизонтальний пластичний балет – фізкультурно – корекційна робота за авторською технологією М.М.Єфименка».

Під час презентації учасники методичного об’єднання були ознайомленні з етапами впровадження методики  М.М. Єфименка в дитячому садку та з методичними вимогами до проведення пластик – шоу,  його напрямами,  формою роботи у загальній системі фізичного виховання дошкільників.

Практична частина майстер – класу включала в себе різні напрями горизонтального пластичного балету.

Хлопчики старшого дошкільного віку під час пластик – шоу – атлетико і, водночас, предметного пластик – шоу «Велика мрія маленьких човників» вирушили у сміливу подорож від тихого берега річки Південний Буг до неокрайого Чорного моря. Долати складні перешкоди їм допомагали старанність, сміливість, взаємодопомога у виконанні фізичних вправ, дружба, віра у власні сили і перемогу над будь —  якими перешкодами.

Пластик – шоу — феміні «Танок підсніжників» є поєднанням ніжності, краси та гармонії. Дівчатка – підсніжники  тендітно та ніжно зустрічали весну, милувались пробудженням природи від зимової дрімоти, захоплювались її силою, дарували свою красу.

Характер та напрямок пластик – шоу передавали як фізичні рухи, так і відповідні елементи костюмів, емоційний словесний та музичний супровід, створюючи театральне дійство.

Гості ДНЗ відчули на собі надзвичайний оздоровчий вплив даної форми роботи, взявши практичну участь у горизонтально – пластичному балеті  «Тендітні проліски і теплий струмочок». Фізичні вправи у відповідних рухових режимах ознайомили колектив із парним направленням пластик – шоу, основою якого є партнерство і довіра.

Метою майстер – класу було не тільки познайомити з новою формою роботи за методикою М.М. Єфименка, поділитись власним досвідом впровадження, а й донести майстрам своєї справи, спеціалістам з оздоровлення дітей доцільність та можливість застосування пластик – шоу в роботі  з дітьми в дитячому садку, показати захоплення дітей горизонтальним пластичним  балетом як « перехрестям трьох дивовижних за своєю красою напрямів: педагогіки, спорту і мистецтва».

Інструктор з фізичної культури Ганчо О.В.