19.09.2018 Засідання центру професійного спілкування вихователів-початківців «Скарб – В» в «Північному сяйві»

19.09.2018 у дошкільному навчальному закладі №1 відбулося засідання центру професійного спілкування вихователів-початківців «Скарб – В».

На початку засідання Романюк Ірина Анатоліївна, методист НМЦ,  познайомила вихователів – початківців з планом роботи центру на поточний рік та новоутвореннями в освітньому процесі нової української школи. Валентина Сергіївна Панасенко, завідувач ДНЗ №1, гостинно зустріла учасників та  розповіла педагогам про досягнення ДНЗ.

Неочікуваним стало те, що на засіданні раптом з’явилися пірати. Вони залишили вихователям-початківцям маршрутну карту, яка допоможе всім рухатися педагогічними островами протягом навчального року, отримуючи педагогічні скарби у свою скриню.

Практичний психолог дошкільного закладу Кучеренко Аліна Вікторівна провела семінар-тренінг «Партнерська взаємодія у відносинах педагог – батьки».  Протягом тренінгу учасники із задоволенням програвали різні ситуації  розмови з батьками, підбирали конструктивні засоби взаємодії, спілкувалися  невербальними засобами. Під час перегляду відеоролика «Три якості батьківських послань» вихователі переконалися, що всі комплекси дорослих починаються з дитинства та запам’ятали слова та твердження до дитини, необхідні для того, щоб в майбутньому вона стала успішною особистістю.

В кінці зустрічі молоді педагоги – початківці отримали  перший педагогічний скарб – пам’ятку про важливі правила побудови партнерських взаємовідносин з батьками вихованців.

Практичний психолог Кучеренко А.В.