19.04.2018 Готуємо дитину до навчання в школі

Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що  робила вчора.

Нехай нове з’являється в її Житті поступово і не збентежує лавиною переживань.
(В.О. Сухомлинський)

Проблема наступності між початковою ланкою школи та старшою
групою дитячого Садка завжди була актуальною і належить до числа
найважливіших.

Неперервність дошкільної та початкової ланок освіти забезпечується як підготовкою дітей до школи, так і створенням оптимальних педагогічних умов для безкризового переходу до наступної освітньої ланки, тобто адаптації дитини до навчання у школі.

Ми поділяємо думку вчених, що важливою умовою забезпечення
наступності є взаємодія дитячого садка, школи та сім’ї.

19.04.2018 учителі початкових класів ЗОШ №64 відвідали заняття в старших групах дитячого садка № 1. Отримали море позитивних емоцій, гарний настрій та незабутні враження.

Організація співробітництва дитячого садка і школи з метою
забезпечення наступності в роботі навчальних закладів допомагає не тільки поліпшити якість навчального процесу, а й зберегти фізичне здоров’я учнів.

                 Вихователь початкових класів ЗОШ №64  Андрєєва Н.В.

 

У ДНЗ №1 19.04.2018р.пройшли підсумкові заняття з майбутніми першокласниками, на які були запрошені батьки та вчителі школи №64.

Вихователі Босак О.О. та Євтушенко Н.О. під час гри розкрили особистість кожного малюка. Діти побували у казці, висаджували дерева у парку, але і читали, і рахували, і працювали в групі, і розвивали мовлення. Протя7гом роботи панувала атмосфера добра та порозуміння.

Підсумком роботи вихователів став тренінг для батьків  «Готовність дітей до школи». Батьки були активними учасниками та дійшли головного висновку пр психологічну готовність дитини до школи.

                   Вихователь початкових класів ЗОШ №64  Джулай Н.В.

 

Данное мероприятие для меня было полезным, интересным и поучительным. Хочу поблагодарить педагогов за то, что помогли разобраться и в дружественной обстановке найти ответы на волнующие вопросы. Желаю всем родителям будущих первоклашек иметь желание и возможность побывать на таких встречах.

Старша «Б» група Ігнатова О.Б.

 

19 квітня 2018р. у ДНЗ «Північне сяйво» відбувся тренінг для батьків: «Чи готова дитина до школи?»

Даний захід був потужний, оскільки батьки дітей, які прямують до школи, змогли отримати компетентні, мудрі та корисні поради відповіді на величезну кількість питань.

На мою думку, задля правильної психологічної підготовки діток варто підготувати та зорієнтувати батьків у цьому питанні.

Тому, від щирого серця всьому педагогічному колективу висловлюю слова щирої подяки за організацію та проведення такого необхідного, цікавого, щирого, дружнього та емоційного заходу!!!

Старша «Б» група Лихач А.В.