17.09.2019 День рятівника

13 вересня вихованці старших груп, педагоги та батьки дошкільного навчального закладу №1 «Північне сяйво» відвідали Першу Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Вони привітали рятувальників з прийдешнім професійним святом «Днем рятівника». Малята розповіли віршики, подарували рятувальникам яскраву вітальну листівку та прапорці з написом «Дякуємо за рішучість».

   У свою чергу, черговий караул познайомив дітей зі своєю професією. Рятувальники продемонстрували спеціальну техніку, гасили умовну пожежу водою та піною. Діти із задоволенням посиділи в кабіні пожежних машин, з цікавістю познайомились зі спеціальним пожежним одягом, різноманітним рятувальним обладнанням, яке рятівники застосовують під час ліквідації пожеж та їх наслідків, а також сфотографуватися напам’ять.

  Хочеться сказати: «Люди, озирніться!» Серед нас, є ті, які так само як і всі стурбовані буденними проблемами, схвильовані життєвими справами, але вони завжди поруч. Тож, за нагоди, не забудьте привітати та подякувати знайомого рятівника за працю, за нелегкий труд, за спокійну впевненість та професіоналізм, за наш спокій, який охороняють сім днів на тиждень, двадцять чотири години на добу. Скажіть їм: «Дякую!»

                                                                                 Вихователь  Хонич Т.В.