17.09.2018 Вихованці дитячого садочка №1 «Північне сяйво» в гостях у рятівників

 

17 вересня відзначалоь свято День рятувальника України – це професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України. Таке свято було створене, щоб вшанувати їх, показати, наскільки вони важливі для нашої країни і віддати данину поваги.

Вихованці дитячого садочку «Північне сяйво» привітали наших героїв, відвідавши 1-ї Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України в Миколаївській області. Малюки висловили свою шану і подяку у віршах, подарували веселий танок, а потім запросили рятівників у великий, дружній хоровод. Рятувальники, в свою чергу, подякували всім за теплі слова та провели ознайомлювальну екскурсію. Всі дітлахи із задоволенням посиділи в пожежному автомобілі,  відчуваючи себе справжніми рятівниками.

Бажаємо всім рятівникам нових сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень. Нехай на терені мужньої професії їх не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду.

Вчитель – логопед Ніколаєнко Т.А.