17.05.2019 Пошуки «педагогічного скарбу» ЗДО №1

 Виховання та освіта дошкільнят у суспільстві покладається на педагогів ЗДО. Від їх досвіду та майстерності залежить розвиток дитячої творчості, комунікабельності, а також розвиток фізичних якостей та збереження здоров’я в цілому.

З метою підвищення рівня володіння інноваційними методиками та технологіями для слухачів школи молодих вихователів «Скарб В» під керівництвом методиста НМЦ Романюк І.А. у ЗДО № 1 «Північне сяйво» відбувся майстер – клас «Горизонтальний пластичний балет». Інструктор з фізкультури Ганчо О.В., вихователь — методист Якименко Т.А. за підтримки завідувача Панасенко В.С. ознайомили присутніх з принципами, метою, формами та змістом роботи, основними методичними вимогами технології М.М. Єфименка. Приємним сюрпризом стала участь гостей садочку у практикумі – авторському пластик — шоу Олени Володимирівні «Пробудження чарівної квіточки». Під час балету вихователі із задоволенням виконували вправи, відчули їх вплив та навантаження, заглибились в світ спорту, грації та гармонії. Яскравою окрасою на засіданні «Скарба В» була присутність бешкетників – Піратів (ролі яких виконували вихователі Босак О.О. та Хоніч Т.В.). Вони в ненав’язливій жартівливій формі організовували проведення підсумкової роботи за допомогою «піратської карти» та «піратських міток» з емблемами кожного засідання школи молодого вихователя.

Щиро сподіваємось, що наш досвід впровадження методики М.М. Єфименка у фізкультурно-оздоровчу роботу ЗДО знайде відгук у серцях недосвідчених педагогів і вони застосують його для своїх вихованців, піклуючись про їх здоров’я.

 Ганчо О.В., Калініна А.М.