15.02.2020 Спортивна розвага «Стрітення»

З давніх часів в Україні 15 лютого святкують Стрітення  — першу зустріч Зими і Весни. У цей день матусі випікали «пташок» – «жайворонків». Діти брали їх до рук, здіймали високо над головою, вибігали за село зі словами: «Пташок викликаю з далекого краю. Летіть ластівоньки пасти корівоньки, летіть соловейки на нашу земельку».

        Не оминає це свято і дошкільнят нашої логопедичної групи. Традиційно малята разом зі своїми батьками проводять спортивну розвагу «Час Зимі не лютувати, а Весні дорогу дати». Малята провели веселу розминку «Сонячні зайчики». Команди «Сніжинка» і «Веснянка» із задоволенням допомагали Зимі та Весні переносити сніжки, долати калюжки, перестрибувати з купинки на купинку, саджати квіти, перетворюватись на веселих пташенят. Не відставали від діток їхні батьки. Із великим задоволенням та веселими посмішками подолали  вони всі перешкоди.

        Час пролетів дуже швидко. Попрощалася з дошкільнятами Зима, яка на згадку подарувала малятам Стрітенську свічку – оберіг дому. Весна теж за діток не забула – принесла для них «жайворонків», своїх символів.

        Всі учасники свята подякували Зимі і Весні за веселий настрій, позитивні емоції, радісний сміх. А батьки —  ще й за можливість додаткових хвилин спільної діяльності зі своїми синами та донечками.

        Під час прогулянки дошкільнята на майданчиках знову закликали весну, розвішали власноруч виготовлених із батьками та вихователями паперових пташок.

З чистого неба їх пригрівало яскраве сонечко, а синички на деревах весело щебетали. Можливо, вони раділи швидкому приходу весни, а може разом з дітьми викликали своїх друзів – соловейків та ластівок?

 

Вихователь логопедичної «А» групи Євтушенко Н.О.