15.02.2019 Спортивна розвага «Час Зимі не лютувати, а Весні дорогу дати….»

Стало доброю традицією 15 лютого в ЗДО№1 «Північне сяйво» проводити спільну спортивну розвагу дітей та батьків логопедичних груп, організовану інструктором з фізичної культури Ганчо О.В.  та вихователями.

Під музику марша зайшли до зали команди «Сонечко» та «Сніжинка», щоб вшанувати та віддячити Зимі «за подарунки та ялинки в хатах», чудову зимову казку і закликати красуню – Весну.

Бурю позитивних емоцій викликала у дітей та дорослих поява незвичайних гостей-вісників Зими – Снігової Баби та Весни – Сонячного промінчика.

Герої – помічники  запропонували малятам та батькам свої дари – зимові та весняні ігри-естафети. Позитивному налаштуванню на святі сприяла розминка «Сніжний кіт». Під час розваги діти та дорослі удосконалювали практичні навички та вміння з фізичної культури. Вони вправлялись у швидкості під час естафети «Веселі сніжки», координації  рухів (естафета «Весняні прогалинки»), розвитку окоміру під час пролізання  через «снігові тунелі», стрибках на обох ногах, імітуючи веселих жабенят, рівновагу в естафеті «Веселі санчата», спритності у рухливій грі «Біла киця».

Веселий сміх викликала у дошкільнят батьківська естафета «Веселі лижі».

За давньою традицією перша зустріч  весни асоціюється  із  пташками, випеченими із тіста. Саме їх подарував дітям Сонячний  Промінчик  щоб скоріше закликати теплу і сонячну Весну.

Веселий настрій, позитивні емоції від свята ще надовго збережуться в пам’яті дітей та дорослих.

Вихователі логопедичних груп