15.01.-18.01.2018 Відгуки батьків про вечорниці в «Північному сяйві»

Вечорниці у «Північному сяйві»

У дитячому садочку «Північне сяйво», зокрема в логопедичній «Б» групі, відбулося святкування Різдвяних українських вечорниць. Метою проведення подібних заходів, на мій погляд, є виховання у нашої малечі бажання відроджувати і оберігати народні звичаї, формувати відчуття краси рідної мови у дітей, виховувати почуття любові до рідного краю. Дітки та батьки мали змогу разом корисно та цікаво провести час, а саме: заспівати чудових святкових пісень, танцювати, власноруч зліпити та пригоститися варениками з картоплею тощо. Вся ця атмосфера подарувала всім присутнім відчуття родинного кола та зимової казки, підвищила інтерес до історії. культури, традицій і звичаїв українського народу.

Величезна подяка організаторам заходу за здатність любити дітей і прищеплювати їм любов до рідної землі, вміння любити світ і оточуючих людей.

 Катерина, мати вихованців логопедичної «Б» групи Анечки та Андрійка

 

Гей, на наших вечорницях, хто сумний – розвеселиться!

Співи, танці, небилиці, гарні будуть вечорниці!

Український народ має багату культурну спадщину. Сьогодні ми звертаємось до народних традицій не тільки тому, що це джерело мудрості, а тому, що це наші витоки, наша історія.

Свята, які проходять в ДНЗ №1 закладають надійну основу для подальшого розвитку у підростаючого покоління – прагнення пізнавати, зберігати та примножувати традиції свого народу.

Чудовим дійством завершився зимовий цикл українських свят в старшій логопедичній групі дитячого садка. Відтворити обряд проведення вечорниць мали можливість вихователі, діти та батьки. Це було найвеселіше свято з позитивними емоціями, жартами та гумором, іграми, музичними виступами, ліпленням вареників.

Своєю авторською майстерністю діти ще раз переконали присутніх, що проведення таких заходів вкрай необхідне, що можна досхочу разом повеселитися, а головне – дізнатися багато цікавого з історії побуту, традицій та звичаїв українців попередніх поколінь.

На завершення свята гостей та учасників театралізованого дійства пригостили смачними варениками власного приготування.

Це був чудовий вечір у дитячому садочку «Північне сяйво», бо все відбувалося щиро і по – українському.

Корольова Ірина Геннадіївна, матуся вихованки Корольової Анастасії.

 

Кожного дня зустрічає малят дитячий садочок №1 «Північне сяйво». Кожного дня тут відбуваються важливі події у житті малят. Діти пізнають щось нове.

Ось і сьогодні, 16 січня, батьки і діти середньої «Б» групи побували на справжніх українських вечорницях.

Святково прикрашена зала, діти і вихователі в українському вбранні зустрічали гостей. Безліч ігор та цікавих конкурсів створили святковий настрій усіх присутніх.

З великою цікавістю слухали діти українські народні пісні у виконанні своїх батьків. Спостерігали як мами і татусі рухами зображують прання, прибирання, риболовлю тощо. Насичене свято і українськими приказками, скоромовками, загадками. Позитивні емоції та враження відображались на дитячих обличчях. Через гру дізнавались малята назви старовинних професій: швець, бондар. А звичай пригощати на вечорницях варениками – викликав задоволення у всіх присутніх. Батьки та малята разом ліпили вареники. Кожен намагався виконати цю роботу найкраще. І вареники вийшли смачненькі! Настрій у всіх був пречудовий – посміхалися і діти, і дорослі!

Ось так, граючись та розважаючись, знайомились діти з духовною спадщиною народу: народною піснею, виробами майстрів, з обрядами.

Дякуємо Вам, Тетяно Василівно, Віро Федорівно і всім, хто допомагав провести цей захід. Ви подарували нам справжнє свято!

Завірюхіна Тетяна Володимирівна,

 бабуся Луцкіної Маші, вихованки середньої «Б» групи.

 

Сьогодні був незвичайний понеділок – він був сповнений позитивних емоцій та вражень!

Вечорниці! Як яскраво та вишукано вони відбулися в нашому «Північному сяйві»! Наша сім’я у захваті. На це святкове дійство до Дариночки ми прибули всією родиною, не дивлячись на те, що її молодшому братику лише рочок. Ми співали, сміялися та насолоджувалися приємною компанією разом з нашими дітьми.

Хочеться подякувати нашому вихователю Наталії Вікторівні, за той позитив і енергію, яку вона випромінює. Подякувати всьому творчому колективу дитячого садочка та батькам, які прийняли активну участь не лише в проведенні заходу, а й у його підготовці.

Такі заходи об’єднують всіх українців1 Допомагають виховати справжніх патріотів своєї Батьківщини!

 

15 січня 2018 р.

 Родина Вовк: Даринка, Назарик, тато Артем та матуся Олена.

 

Цього тижня батьків вихованців дитячого закладу було запрошено на свято «Українські вечорниці». Відомо, що коли в дітях розвивати любов і шану до історії України, тоді безпосередньо навчаєш їх бути патріотами своєї країни та виховуєш в них повагу до її культури та традицій.

До свята підготували залу та розклали необхідну атрибутику. Усі діти та вихователі були одягнуті в національні костюми, що дуже порадувало насиченістю кольорів.

Наталія Вікторівна, наш вихователь, вела це свято. Діти грали, танцювали, показували як наші пращури проводили цей вечір. Сподобалось, що до ігор та веселощів були залучені всі батьки. Ми всі брали активну участь у конкурсах, співали пісні, отримували подарунки, а потім разом зі своїми дітьми ліпили вареники. а як смачно було куштувати їх після цього!

Хочеться подякувати організаторам і помічникам цього свята, керівництву дошкільного закладу, нашим вихователям, музичному керівнику та батькам1

Дуже добре, коли у вирії сучасного та швидкого життя ми можемо зануритись в атмосферу минулого та згадати культуру, обряди та традиції наших пращурів.

Соколовська Любов Миколаївна