10.02.2020 Весела музикотерапія в «Північному сяйві»

10 лютого 2020 року в дошкільному навчальному закладі №1 «Північне сяйво» в рамках атестації музичного керівника Н.В. Бузаєвой відбувся практикум для педагогів «Веселкова музикотерапія». Наталія Вікторівна ознайомила педагогічний колектив із здоров’япідтримуючою технологією — новим психолого-педагогічним напрямком під назвою «музикотерапія».

 Педагоги дошкільного закладу з захопленням занурились в світ «зцілення музикою». Вони виконували танок  — розминку, займались  ритмодекламацією із вистукуванням ритму різними способами (плесканням, шльопанням, клацанням, лясканням тощо), співали та інсценізували дитячі пісні, виконували ритмічні рухи в поєднанні з музикуванням. Всіх зацікавило знайомство з новими музичними інструментами – бумвоксерами та діатонічними дзвониками та порадувала  можливість заграти на них в оркестрі по нетрадиційній партитурі.

Розкрити свій природній потенціал, взаємодіючи один з одним, допомогла тілесно – орієнтована вправа «Виготовлення скрипки». А щоб пробудити в собі гармонію, педагоги  взяли участь у театралізованій імпровізації на тему весни під музичний супровід.

З задоволенням колектив дитячого садочку відчув на собі чарівний вплив музики. Адже саме вона є найкращим вихователем, бо здатна цілеспрямовано та гармонійно формувати психіку людини з раннього віку. А здорова психіка є запорукою здоров’я – стану повного фізичного, духовного та соціального благополуччя.

Музичний керівник Бузаєва Н.В.