06-07.09.2016 Виставка-презентація «Дошкілля Миколаєва — 2016»

6-7 вересня у Миколаєві відбулася виставка – презентація досягнень «Дошкілля Миколаєва — 2016».

Педагоги дошкільного навчального закладу №1 «Північне сяйво» прийняли активну участь в демонстрації своїх здобутків. Чинне місце на виставці зайняли навчально – методичне напрацювання ініціативної творчої групи закладу «Орієнтоване щотижневе планування занять з дітьми дошкільного віку» та авторська розробка інструктора з фізичного виховання Ганчо О.В. «Комплекси ранкової гімнастики пробудження для дітей дошкільного віку».

На фотоекспозиції «Педагог у житті дошкільників» були представлені світлини, що розкривають багатогранність життя дітей в «Північному сяйві»: індивідуальна робота вчителя логопеда Ніколаєнко Т.А., робота з національно – патріотичного виховання педагога Земницької Н.І., з образотворчої діяльності Босак О.О.

Вихователі дитячого садочка Хонич Т.В., Суханова Т.В., Лепіх А.В., Гено Н.В., музичний керівник Бузаєва Н.В. презентували на конкурс авторські, виготовлені власноруч дидактичні ігри та посібники за номінаціями «Дитина в соціумі» та «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі», які викликали зацікавленість у відвідувачів виставки – презентації.

У другий день роботи відбулася зустріч друзів по професії, під час якої подяками та грамотами науково – методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради були нагороджені завідувач ДНЗ Панасенко В.С., вихователь – методист Якименко Т.А., інструктор з фізичного виховання Ганчо О.В., вихователі Гено Н.В., Хонич Т.В.

Вихователь – методист Якименко Т.А.
Вихователь Гено Н.В.

news_item_27_02 news_item_27_01