06.04.2018 «Писанка всміхається, Великдень наближається»

Після зимових холодів та березневої негоди дуже радують всіх, і дорослих, і малих, теплі сонячні дні та довгоочікуване пробудження землі від сну. Недарма велике свято відродження й оновлення природи та очищення людських душ – Великдень приходить до нас навесні.

 В садочку «Північне сяйво» з 2 квітня відкрилась  виставка «Писанка всміхається, Великдень наближається», на яку діти  разом з батьками та вихователями підготували різнобарвні крашанки, візерунчасті писанки,  барвисті крапанки  та святкові пасочки з найрізноманітніших матеріалів та технік виконання. Прикрашають виставку Великодні вишивки з бісеру, вишиті рушники, мереживні серветки, кошики з квітами та гніздечка з   курчатами. Кожна творча робота зачаровує вишуканістю та, водночас, простотою виконання. Для вихованців садочку музичний керівник Н.М. Остроух спільно з вихователями підготувала розвагу «Принесла весна нам свято Великоднє»,  на якому Господиня (О.В.Ганчо) знайомить дітей з народними традиціями, з символічними стравами для  святкування Пасхи. Малята залюбки грали традиційні ігри з писанками та вербовою гілочкою, розповідали  вірші про Великдень, співали веснянки й гаївки.

Ми щиро сподіваємось, що такі свята та розваги сприяють  патріотичному вихованню  наших дітей,  і  вони будуть народні  звичаї пам’ятати та свій рід поважати.

Інструктор з фізичної культури Ганчо О.В.