04.02.2020 Школа авторської методики М.М. Єфименко «Казкові фізкультуринки» в «Північному сяйві»

4 лютого 2020 року в закладі дошкільної освіти №1 «Північне сяйво» відбулось перше заняття Школи авторської методики М.М. Єфименка «Казкові фізкультуринки» за темою «Золоті формули фізкультурно – оздоровчої роботи за авторською методикою Миколи Єфименка. Ігровий простір фізкультурного залу, майданчику, ігрова атмосфера»

Вихователь – методист Якименко Т.А. та інструктор з фізичної культури Ганчо О.В., за підтримки завідувача Панасенко В.С., ознайомили присутніх з досвідом роботи педагогів закладу з важливими аспектами авторської методики Миколи Єфименка «Казкові фізкультуринки».

Олена Володимирівна провела з дітьми середнього дошкільного віку ранкову гімнастику пробудження «Країна Солодощів» та з дітьми старшого дошкільного віку – «Перша зустріч з Лунтиком». Відвідувачі Школи побачили на практиці ефективність для фізичного розвитку дітей методики «Казкові фізкультуринки».

Інструктори з фізкультури різних закладів дошкільної освіти міста Миколаєва під час майстер – класу з проведення «Кумедних фізкультуринок» переконались, що  окремі  ігрові вправи, не пов’язані одна з одною сюжетом, з веселими, гумористичними назвами, виконуються відповідно до золотих формул рухового розвитку дошкільнят та спряють достатньому фізичному навантаженню на дитячий організм. Протягом цієї роботи учасники Школи придумували цікаві, веселі назви вправам, що виконували.

Педагоги відвідали виставку  нетрадиційного фізкультурного обладнання для формування та вдосконалення рухових умінь та навичок, виготовлених інструктором з фізкультури «Північного сяйва» Ганчо О.В власноруч.