02. 07. 2019 До колективу ДНЗ №1 «Північне сяйво» завітав наш друг – депутат Миколаївської міської ради Олексій Лєпішев.

Сьогодні, 2 липня 2019 р до колективу ДНЗ №1 «Північне сяйво» завітав наш друг – депутат Миколаївської міської ради Олексій Лєпішев. 

Ми дійсно вважаємо Олексія своїм справжнім другом, тому що за роки знайомства він завжди допомагав нашому дошкільному  закладу. І ця допомога стосується не тільки коштів, виділених на покращення матеріальної бази, а й, насамперед, опікування різними проблемами садочка. Так за ініціативи та підтримки Олексія Лєпішева проводились ремонтні роботи даху будівлі, щорічно завозиться пісок для ігор дітей на прогулянкових майданчиках, проведено капітальний ремонт із заміною тепломагістралі, яка веде до будівлі «Північного сяйва». По закінченню робіт саме Олексій тримав на постійному контролі відновлення тротуару закладу. Наш депутат завжди з нами поруч на святах, ярмарках,  зборах трудового колективу. 

Нам дуже приємно, що Олексій Лєпішев висуває свою кандидатуру на вибори в Верховну Раду України! Саме такі лідери дійсно здатні змінити наше життя. Власним прикладом Олексій довів, як можна змінити життя окремого садочка, окремого мікрорайону! Щасти Вам!!!