02. 07. 2019 У «Північному сяйві» відбулась несподівана цікава зустріч.

Сьогодні, 2 липня 2019 р. у «Північному сяйві» відбулась несподівана цікава зустріч. До нас завітали народний депутат України Кремінь Тарас Дмитрович та мер Миколаєва Сенкевич Олександр Федорович. Тарас Дмитрович опікується проблемами освіти, на власному досвіді спостерігає як розвивається дошкільна освіта на прикладі ДНЗ №1.

Разом з керівництвом закладу обговорювались нагальні питання. В зв’язку з тим, що збільшується кількість мешканців мікрорайону Північний існує потреба у додаткових місцях для дітей у дитячому садочку. А ДНЗ №1 перенавантажений на 200%. Шляхами вирішення проблеми може стати будівництво нового закладу (на теперішній час виділено 5 мільйонів грн) або організація окремих груп дошкільного закладу у житлових забудовах.

Особливо жваво проходило обговорення питання організації харчування дітей. Мер відмітив, що харчоблок закладу знаходиться у належному сучасному стані, забезпечений необхідним технологічним обладнанням. Але я, як керівник, висловила свою думку, що необхідно не міняти продукти або обладнання, а змінювати підхід до харчування. Треба вводити у меню нові сучасні блюда, які приваблюватимуть смакові рецептори наших дітей. В Україні існує пілотний проект кухара Євгена Клопотенка, який з продуктів, що дозволені у закладах освіти розробив сучасне, користе та смачне меню.  

Тарас Дмитрович та Олександр Федорович ознайомились з результатами проведення ремонтних робіт даху будівлі. На сьогодні ремонтні роботи не завершені.

Я, як керівник дошкільного закладу,  піднімала питання підвищення престижності праці педагога — дошкільника, варіанти залучення коштів міського бюджету на підвищення оплати праці вихователя.

Відкритим залишається питання безпеки дошкільного закладу.

Вважаю, що такі конструктивні зустрічі повинні відбуватися частіше, керівники повинні наочно бачити проблеми міста, особливо проблеми дошкільних закладів.

 

Завідувач ДНЗ №1 Панасенко В.С.