01.06.2018 «Стежками літа»

Стежками літа

1 червня – особливе свято для усіх закладів дитячої освіти. В День захисту дітей ми особливо намагаємось подарувати малюкам відчуття безтурботності, захищеності та радості. У ДНЗ №1 «Північне сяйво» педагоги О.В. Ганчо, Н.М. Остроух та Н.В. Бузаєва підготували музично – спортивну розвагу «Лунтик у дитячому садочку», на яку завітали герої улюбленого мультфільму  Міла (Н.М. Остроух), Кузя (Т.В. Суханова) і Лунтик (Т.В. Мєхова).

Вихованці садочку залюбки допомагали Кузі та Мілі шукати неуважного Лунтика: найменші малята взяли участь у музичній грі «Де ж це ваші ручки?»,  дітки молодшого віку, як «маленькі бджілки» літали навколо квітника, а «пташенята», «рибки» і «лісові звірята» середнього віку знайшли  улюбленого героя і запросили на свято. Вихованці логопедичних груп, разом з Кузею, вчили Лунтика стрибати,  а випускники садочку підготували  для нього в подарунок «чарівний місячний камінець» та зустріч з усіма друзями.

Весела пісня про дитинство поєднала казкових героїв та усіх малюків садочку.

А в другу половину дня вихователі разом з батьками підготували й провели для дітей майстер – клас «Стежками літа». Наші вихованці з великим задоволенням  виготовляли іграшки та прикраси з найрізноманітніших матеріалів: «долоньки дитинства» та «зайченят з долоньок», «гусеники» й «жирафчики»  та «метелики» у техніці оригамі, «бантики» з серветок, браслети з кольорових макарон, прив’язували «сонечкам» стрічкові промінці. а кумедний  боді – арт на обличчях малят додавав веселощів та гарного настрою. Під час майстер – класів старанними та умілими були матусі – майстрині, якими дуже тішились та пишались їх дітки.

Наш колектив щиро вітає усіх діток з найголовнішим у світі святом:

Дитинство, дитинство – найкраща пора,

Це вічності крила і море добра.

Країна дитинства  — це усмішок рай,

Дитячих очей зачарований край!

Інструктор з фізичної культури О.В. Ганчо