01.09.2021 «Літечко, прощавай! Дитсадок, нас зустрічай»
У перший день осені у нашому садочку ми завжди разом — і дорослі, і малі -проводжаємо тепле, безтурботне літо і зустрічаємо новий навчальний рік.
Цей день святковий, радісний, насичений цікавинками. Малятам подобається, коли до них на свято приходять у гості герої улюблених мультфільмів. Цього разу до них завітали весела Маша та її друг Ведмедик (ролі виконували: музичний керівник Остроух Н.М. та інструктор з фізичної культури Ганчо О.В.). Вони грали з дітьми, співали пісні, заводили веселі таночки, бавили дітей загадками. Герої покатали маляток молодших груп на веселій чарівній каруселі, яка перетворювала дітей на різних тваринок, пограли з Ведмедиком у цікаву гру. Діти середніх та логопедичних груп разом з героями прийняли участь у флешмобі «Дивна пісенька», танцювали під музику запальної пісеньки «Хокі-покі». Також Маша та Ведмідь перевірили зі старшими дошкільнятами, чи знають вони правила дорожнього руху у грі «Світлофор». У всіх був святковий настрій, адже знову усі зустрілися у нашому садочку.
Ось так весело та радісно почався наш новий навчальний рік!
Музичні керівники: Бузаєва Н.В., Остроух Н.М.
Інструктор з фізичної культури Ганчо О.В.