23.03.2021 Спортивне свято «Екскурсія стежками Миколаєва»

Любов та повага людини до своєї країни, до свого міста чи села  народжується з традицій, що передаються від покоління до покоління, а  проявляється саме в піклуванні й турботі про рідний край. Тож провідною лінією у закладах  дошкільної освіти є патріотичне виховання. Традиційно в ЗДО №1 «Північне сяйво» 23 березня було проведено спортивне свято «Екскурсія стежками Миколаєва» до дня визволення міста від ворогів.

Діти старших «А» та «Б» груп разом з інструкторкою з фізкультури О.В. Ганчо, музичними керівницями Н.В. Бузаєвою, Н.М. Остроух, вихователькою І.С. Марку, підсумовуючи набуті на попередніх заняттях знання про рідне місто, вирушили у віртуальну мультимедійну екскурсію. Малята під час веселих естафет «Сонячний край», «Веселі будівельники», «Чий міст надійніший» вчились дбати про благоустрій міста. Під час естафет «Спритні  човники»,  «Крабики» учасники відмітили особливість Миколаєва – у наявності двох річок Інгулу й Південного Бугу, детальніше познайомились з річковими мешканцями. Можливо посприяє у виборі професії естафета «Сміливі льотчики», під час якої діти «піднімали в небо літаки» та «стрибали з парашутами». Особливе захоплення дітей викликає відвідування Миколаївського зоопарку, одного з кращих в Україні, тож естафета «Кенгуру» нагадала малятам, де саме в нашому місті найкраще провести вихідні разом батьками.

Кожна гра — естафета розповіла дітям про місця рідного краю, якими ми всі пишаємось, за якими нас впізнають у світі. А весела розминка – таночок та емоційна щира пісня малят про Миколаїв підтримали святковий настрій, бажання творити красу навколо себе, піклуватись про наш Миколаїв.

 

Інструкторка з фізичної культури Ганчо О.В.