15.02.2021 Спортивна розвага «Стрітення»

З давніх давен в Україні 15 лютого святкують першу зустріч Зими і Весни, яку в народі називають «Стрітення».

Не залишилися осторонь святкування малята логопедичних «А» та «Б» груп.

Зазвичай на розвагу запрошували батьків, але за умов пандемії у гості до дітей завітали дві красуні – Зима і Весна. Гості принесли малятам цікаві ігри – змагання, щоб дітки не просто розважалися, а й здоров’я укріпили.

Перш ніж почати змагатися, учасники команд «Сніжинка» та «Веснянка» провели веселу розминку «Зимові сонячні зайчики».

Купу позитивних емоцій викликали у діток командні естафети «Снігові тунелі», «Весняні купини». І хоча складно було їхати у парі на «Веселих санчатах», утримувати «холодну слизьку крижинку» в «Сонячних долоньках», спритним дошкільнятам позадрити можуть навіть дорослі.

Із великим задоволенням учасники допомогли Зимоньці зібрати її друзів – сніговичків. Веснонька не відставала, запросила своїх помічників – пташок на допомогу та провела рухливу гру «Пташечки в гніздечках».

Ніхто з присутніх не сумнівався в тому, що і Зима, і Весна люблять діток, піклуються про них.

Зимонька залишила на згадку малятам окрім розваг  Стрітенську свічку – оберіг від злих сил, громовиці. Веснонька ж подарувала всім учасникам змагань особливий подарунок – випечених жайворонків, символів тепла.

Всі учасники свята подякували Зимі та Весні за подарунки, за веселий настрій, радісний сміх та купу позитиву.

Під час прогулянки на майданчику дошкільнята розвісили виготовлених із батьками та вихователями паперових пташок та гучно промовляли закличку: «Пташок викликаю з далекого краю. Летіть соловейки на нашу земельку, летіть ластівоньки пасти корівоньки!»

 Вихователі Євтушенко Н. О., Земницька Н. І.