05.11.2015 Авторська методика М.М.Ефименко для батьків ІІ молодшої групи

ПРО ЗБОРИ В ІІ МОЛОДШІЙ ГРУПІ

«Авторська методика М.М.Єфименко для батьків»

Зміцнення та збереження здоров’я дитини – пріоритетне завдання навчально – виховної роботи дошкільного навчального закладу №1 «Північне сяйво».

Інструктор з фізичного виховання Ганчо О.В. та педагоги закладу активно впроваджують в роботу програму М.М.Єфименка «Театр фізичного виховання та оздоровлення дошкільників», покликану забезпечити повноцінну фізкультурно – оздоровчу роботу в дитячому садку. З метою ознайомлення батьків з авторською методикою та їх залучення до проведення оздоровчої роботи з дітьми за малими формами фізичного виховання вихователь Лепіх Аксана Вікторівна провела нетрадиційні батьківські збори «Пригоди веселих сніжинок». Під час зустрічі батьки ознайомились з основними завданнями фізичного виховання за методикою М.М.Єфименка, з одним із напрямків роботи в ДНЗ – «кумедними фізкультуринками». Діти з батьками були активними учасниками цікавої подорожі «сніжинки». Всі із захопленням та задоволенням приймали участь у виконанні фізичного комплексу вправ.

Від спільної діяльності батьки та діти отримали багато позитивних емоцій та переконались у користі спільного виконання фізичних вправ.

Вихователь Лепіх А.В.

 

news_item_05_01 news_item_05_05 news_item_05_04 news_item_05_03 news_item_05_02