День самоврядування

ВЕЛИКА ПОДЯКА НАШИМ БАТЬКАМ, ЯКІ ПРИЙМАЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ДНЯ САМОВРЯДУВАННЯ!!!

86 людей — рекорд!!!

– І молодша «А» група
Вихователі
8.00 — Басовська Катерина Юріївна (ранкова гімнастика «Пташенята» малорухлива гра «Здрастуйте долоньки»)
9.00 — Вовк Олена Володимирівна (заняття з сенсорики «Сонечко»)
9.30 — Євтюхіна Людмила Валеріївна (заняття з аплікації «Мімоза»)
10.00 — Кошара Марія Олександрівна (денна прогулянка: спостереження за сонечком, р/г «сонечко і дощик», читання казки «Теремок»
15.00 — Соколовська Любов Миколаївна (гімнастика пробудження «Кошенята»)
15.30 — Дронова Ірина Миколаївна (театр фланелеграф «Теремок»)
16.30 — Золотарьова Оксана Юріївна (вечерня прогулянка: м/гра «Потяг»)
Помічник вихователя

Сніданок – Пшедзял Ольга Русланівна

– І молодша «Б» група
Вихователь-методист – Пастухов Алексій Володимирович
Вихователі
8.00 — Іванова Тетяна Олександрівна (ранкова гімнастика, м/р гра «Здрастуйте долоньки»)
9.00 — Петко Любов Олександрівна (сенсорика «Сонечко»)
9.20 — Ніколенко Аксана Олександрівна (аплікація «Мімоза»)
10.00 — Матросова Анастасія Сергіївна (спостереження за сонечком р/г «Сонечко і дощик»)
11.00 — Камінська Ірина Юріївна (м/х гра «Ми метелики чудові», читання казки «Колосок»)
15.00 — Осадча Валерія Олександрівна (гімнастика пробудження «Кошенята», театр «Колосок»)
16.00 — 17.00 Лєскова Катерина Олегівна (розвага «Пошуки скарбів»)
Помічники вихователів

Сніданок – Самсонова Тетяна Володимирівна

Обід – Тетяна Анатоліївна (бабуся Глущенко Артема)

Полуденок – Іванов Олександр Вікторович

– молодша «А» група

Вихователі

Ранкова зарядка – Лі Оксана

Рухлива гра, вивчення віршика – Кучер Ольга

Заняття з математики – Лопата Оксана

Заняття з аплікації – Ружина Тетяна

Спостереження на прогулянці – Лозинська Ольга

Рухлива гра на дворі – Осипова Анастасія

Гімнастика пробудження – Борисова Анастасія

Читання казки, полуденок – Шевчук Наталя

Вихід на вулицю, вечірня прогулянка – Савчук Вікторія

Помічник вихователя

Суханова Вікторія

Коган Аня

– Молодша «Б» група

Вихователі

Мосейчук Олена Ігорівна (ранкова гімнастика)

Жизненко Ганна Володимирівна (вивчення вірша «Весна»)

Сулема Анастасія Вікторівна (заняття з математики)

Ніколаєнко Тетяна Анатоліївна (заняття з аплікації)

Михайлевський Олексій Валерійович (р/гра на прогулянці, читання казки)

Михайлевська Олена Олександрівна (прогулянка, обід, укладання в ліжко)

Помічники вихователя

Олещенко Жана Миколаївна (р/гра: Н. хор. З хустинкою.)

Ігнатова Оксана Богданівна (гімнастика пробудження)

Макарова Юлія Богданівна

Горева Ірина Іванівна

Тудовший Людмила Юріївна (самоспостереження)

– Середня «А» група

Вихователі

Ранкова гімнастика – Сідорова Марина Костянтинівна

Малорухливі народні хороводні ігри – Ганчо Неля Петрівна

Заняття з математики – Мендусь Тетяна Іванівна

Заняття аплікація – Яценко Наталія Іванівна

Прогулянка – Мендусь Тетяна Іванівна

Рухливі ігри – Доготар Наталія Володимирівна

Гімнастика пробудження – Талпа Ніна Олександрівна

Театральна діяльність – Мендусь Тетяна Іванівна

Прогулянка, рухливі ігри – Орищенко Наталья Сергіївна

Помічники вихователя

Сніданок – Іваненко (Васильєва) Катерина Анатоліївна

Обід – Корнцька Антоніна Анатоліївна

– Середня «Б» група

Вихователі

8.00 — Іванова Анна Василівна (зарядка, рухливі ігри)
9.00 — Камінська Ірина Юріївна (математика)
9.30 — Багуш Інна Олександрівна (малювання)
8.00 — 13.00 – Тягнибедіна (бабуся) (допомагала вдягати дітей, проводила прогулянку прибирала ігровий майданчик)
11.30 — Крик Інна Володимирівна (прогулянка, підготовка до денного сну)
15.00 — 17.30 – Тимчук Наталя Володимирівна (рухливі ігри, театралізація казки, прогулянка)

Помічники вихователя

Сніданок – Мазур Марина Афанасіївна

Обід –Рижа (бабуся)

– Логопедична «А» група

В.о. завідувача – Столяр Яна Володимирівна

Вихователі

Заняття з математики – Дінжос Марина Олександрівна

Заняття з аплікації, прогулянка, спостереження – Ластовина Інна Сергіївна

Повернення з прогулянки, обід – Боровська Ганна Володимирівна

Підйом, ІІ половина дня – Коршунова Тетяна Анатоліївна

Помічник вихователя

8.00 – 12.00 Первуніна Юлія Василівна

– Логопедична «Б» група

Вихователі

Жизненко Ганна Володимирівна – ранкова гімнастика

Змієнко Костянтин Олександрович – заняття з математики

Бурдейна (Федорюк) Тетяна ямиколаївна – заняття з аплікації

Шарка Світлана Василівна – спостереження, рухливі ігри, обід, підготовка до сну

Ходань Степан Андрійович (Бобовик) – дидактична гра «Лото»

– Старша «А» група

Вихователі

8.00 – 9.00 – Панфілова Олена Володимирівна повторила вірші: «Веснянка», «Весна», «Моє місто»; фізкультхвилинку «Моє місто» провела ранкову гімнастику, м/р ігри, підготовка до сніданку, сніданок.

9.00 – 9.30 – Петрощук Олена Сергіївна провела заняття з математики «На допомогу Федорі»

9.30 – 10.00 – Вакар Надія Миколаївна провела заняття з аплікації «Нічні вулички м. Миколаєва»

10.00 – 10.30 – Сищенко Наталя провела заняття з фізкультури

10.30 – 12.00 – Бузецька Роксалана Миколаївна провела м/р гру, підготовка до прогулянки, прогулянка, спостереження, р/ігри, прибирання майданчика.

12.00 – 13.00 – Водорез Марина Олександрівна провела підготовку до обіду, обід, підготовка до денного сну, укладання в ліжка.

15.00 – 17.00 – Бойченко Тамара Георгіївна провела гімнастику пробудження після денного сну, заплела дівчат, почитала казки, пограла з дітьми в настольні ігри, підготовка до полуденку, полуденок, підготовка до прогулянки, прогулянка.

Помічники вихователя

8.00 – 9.00 – Бадалов Кабір Талибович підготовка до сніданку: сервірування столу, отримання їжі на кухні, роздавання їжі, догодовування дітей, миття посуду та прибирання столів

11.00 – 13.00 – Вакар Надія Миколаївна підготовка до обіду: сервірування столу, отримання їжі на кухні, роздавання їжі, миття посуду та прибирання столів.

15.00 – 17.00 – Забіяка Алла Анатоліївна застелила ліжка після денного сну, підготувалася до полуденку: сервірування столу отримання їжі на кухні, роздавання їжі, миття посуду та прибирання столів, підготовка до прогулянки.

– Старша «Б» група

Медична сестра

8.00 – 13.00 — Ільницька Олена Михайлівна

Вихователі

9.00 – заняття з математики провела Поліщук Людмила Олександрівна

9.45 – заняття з аплікації провела Гойда Ірина Вікторівна

10.30 – заняття з фізкультури – Стамат Ірина Володимирівна

11.15 – прогулянка: Стамат Олександр Олександрович

Поліщук Людмила Олександрівна

— бесіда

— спостереження

— прогулянка по екологічній стежині

— рухливі ігри на майданчику

12.20 – 12.45 – підготовка до сну — Поліщук Людмила Олександрівна

15.00 – Іванова Тетяна Олександрівна

— поступовий підйом

— гімнастика пробудження

— заплітання дівчат

— читання казки

— театралізована вистава

16.30 – прогулянка – Печененко Ірина Миколаївна

спостереження

бесіда

рухливі та малорухливі ігри

Смага Мар’яна Тарасівна

— організувала розвагу для дітей: катання на аеромобілі.

Помічники вихователя

8.00 – Стамат Олександр Олександрович

— нагодував тваринок в куточку природи

— получив сніданок

— допоміг накрити на стіл

— намастив хліб маслом

— прибирав зі столу

— перемив увесь посуд

Квасова Світлана Сергіївна

— пропилисосила килим в групі, спальні, коридорі

— накрила на стіл

— прибрала зі столу

— мила підлогу в групі, коридорі

— генеральне прибирання в туалетній кімнаті

11.00 – Бочкур Юлія Олександрівна

— заступила на чергування

— допомагала одягати дітей на прогулянку

12.00 – 13.00 – Бочкур Юлія Олександрівна

— накрила на стіл

— получила обід і роздала

— помила посуд

— прибрала в групі

15.00 – 16.30 – Турбал Олена Павлівна

— застеляла ліжка

— получила вечерю

— накрила на стіл

— помила посуд

— прибрала в групі