День самоврядування

ВЕЛИКА ПОДЯКА НАШИМ БАТЬКАМ, ЯКІ ПРИЙМАЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ДНЯ САМОВРЯДУВАННЯ!!!

І молодша «А» група

Харічкова А.С.

Я очень рада, что не упустила возможность и поучаствовала в жизни сада. Это очень интересно, познавательно, побывать в роли воспитателя и няни, прочувствовать какой колоссальный труд быть отвецтвенными сразу за 10-20 детками. Каждому уделить внимание, проявить заботу.

Я увидела, как мой ребенок проводит свой день, как он ведет себя в коллективе, хочу сказать, что я спокойна и на миллион процентов уверена, что ребенок там счастлив.

 І молодша «Б» група

Мама Марка

14 березня в ДНЗ №1 відбувся день самоврядування.

Я залюбки приняла участь. Так як я за освітою вихователь мені дуже цікаво.

Я з дітками провела ранкову гімнастику. Потім ми готувалися до сніданку. Після сніданку з дітками гралися та готувалися до заняття.

Дуже рада, що брала участь. Але все одно вважаю, що вихователь це професія одна з найголовніших. Тому постійно потрібно приділяти велику увагу кожній дитині.

Ванєєва О.Г.

14 березня я приймала участь в проведенні заняття з дітьми в день самоврядування. Цікаво було поглянути на життя своєї дитини в садочку зсередини.  Хоча я й раніше не сумнівалася, що йому там добре, бо атмосфера тут завжди приємна і моя дитина іде в садочок із задоволенням.

Я ще раз переконалося, яка важка праця виховувати дітей, але заняття пройшло цікаво, діти були слухняні і зацікавленні, в цьому величезна і основна заслуга наших вихователів і помічників вихователів.

Для моєї дитини моя присутність була трохи стресовою ситуацією, трохи плакав, але сподіваюся це не буде для нього травматичним спогадам і не вплине на його відношення до садка.

В цілому мені все подобається, садочку хочеться побажати розширення території і процвітання, працівникам наснаги  і терпіння і достойної оплати праці.

Мати Гогоренко Макара

В дитячому садочку №1 «Північне сяйво», куди ходить мій син Гогоренко Макарчик, відбувся день самоврядування. Я, як мама прийняла активну участь в даному заході. Допомагала помічнику вихователя молодшої «Б» групи. З ранку ми зустріли діток, підготувалися до сніданку, нагодували малечу. Після прибрали посуд, прибрали в кімнаті та пішли прибирати коридор. Після прибирання приміщень залучилися до прибирання території дитячого садка. Робота є фізично важкою, відповідальною та клопіткою. Провівши цей день в дитячому садочку, я зрозуміла, як багато потрібно часу та уваги приділяти дітям.

Тому я вважаю. Що залучання помічника вихователя до роботи з прибирання території та приміщень загального користування дитячого садка не є доцільним. На мою думку, посадові обов’язки помічника вихователя повинні стосуватися виключно роботи з дітьми. Мені сподобалося проводити час з дітками та допомагати помічнику в їхній праці.  Крім того, даний досвід допомагає пізнати садочок з середини та подивитися на поведінку власної дитини, як вона себе поводить поза межами дому.

ІІ молодша «Б» група

Криштоп О.В.

Я, Криштоп О.В., 14.03.2019 приймала участь у Дні самоврядування в молодшій Б групі.

Під час перебування з дітками склалося враження, що діти у садочку більш самостійні. Самі роздягаються, перебуваються, миють руки, їдять.

Вихователь допомагає кожній дитині  у разі необхідності, кожному приділяється увага.

Приміщення групи провітрюється, однак дітей заводять у приміщення лише після того як вікно зачиняють.

Їжа повноцінна, діти їли з апетитом. Посуд після миття обдають кип’ятком.

Враження отримала лише позитивні, однак працювати ані вихователем, ані помічником вихователя не змогла б. Дуже велика відповідальність!!!

Така професія потребує повної віддачі, і наші діти отримують і виховання, і любов, і ласку. Дякую Вам за це!!!

 Середня «А» група

Парнак Анна Михайлівна

День самоврядування – це можливість для батьків поглянути на світ дитини в садочку з середини.

Дуже вдячна Нашому садочку за цю можливість! Для мене, як для мами, було дуже цікаво спостерігати за поведінкою мого сина в дитячому колективі. Також побачила, що діти виховуються в дружелюбній атмосфері.

Дізналася про деякі звички дитини в садку.

Спілкування з дітьми нашої групи під час уроку теж порадувало.

Діти слухняні, дисципліновані і чемні. Вони були раді знайомству з мамою свого друга. З цікавістю дивились на мене і виконували всі завдання.

В цілому я отримала масу позитивних емоцій від спілкування з дітками і працівниками дитсадка.

Прокопішена Олена Миколаївна

Я була зранку в ролі вихователя. Потрібно було провести ранкову гімнастику з дітками. Потім діти поснідали і ми пограли з ними в гру «Бджілка сядь на мене». Після чого ми пішли в музичну залу на заняття.

Вражень звісно було багато і в мене, і в дітей.

Висновок, який я зробила після такого експерименту, це те, що потрібно кожному з батьків побувати на таких закладах, приймати активну участь, і тільки тоді ми до кінця зможемо зрозуміти, як наші дітки проводять свій день, чим зайняті, і скільки праці, сил, і свого тепла віддають наші вихователі і няні. А ще хочу сказати, що кожна дитина хотіла, щоб прийшла її мама або тато.

Дякую за можливість бути поруч з нашими дітками.

Карагяур Ірина Володимирівна

Я була вихователем в середній «А» групі з 16 до 17 години. Підготувала для читання казку «Шустрик» Мар’яни Князевич, дуже цікаву книжку, яскраво ілюстровану. Також взяла про всяк випадок велику книгу про тварин, якщо діти не захочуть слухати казочку. Я передбачила, що діти не дослухають казку, бо з 16-ї години всіх забирають з садочка. Окрім того, вони вже будуть втомлені та неуважні. Дійсно я змогла прочитати зовсім небагато. Начебто дітям було дуже цікаво, але в групі було декілька дітей, які постійно відволікали мене та інших дітей. Коли я зрозуміла, що  все одно  не дочитаю казку,  взяла яскраву книгу про тварин і запитала, чи будуть діти називати, хто на картинках. Деякі з них дуже зраділи яскравій книзі, підійшли до мене, а деякі відразу відмовилися та пішли гратися та бешкетувати. На той час залишилось вдвоє менше дітей в групі. 5 дітей зацікавилися книгою, намагалися відповідати на мої запитання. Було дуже цікаво спостерігати, наскільки різні діти: деякі з них знали майже всіх тварин, навіть не дуже відомих, а деякі не могли вгадати майже нікого.

Я зробила для себе висновок, що більшість батьків займаються освітою своїх дітей вдома.

Деякі діти неохоче йшли додому, або дуже зацікавилися книгою про тварин.

Коли прийшов час виходити на вечерню прогулянку, залишилось четверо дітей. Ми вдяглися і діти із задоволенням побігли на майданчик.

Я отримала величезне задоволення від ролі вихователя, але тому, що я тільки годину провела з дітьми.

Думаю, що дуже важко працювати з настільки різними за характером та поведінкою дітьми. Дуже вдячна вихователям та помічникам вихователів, що знаходять підхід до кожної дитини, виховують та розвивають їхні здібності.

Чанова (Нечипоренко) Інна Вікторівна

Сьогодні я була вихователем. Ми з дітками проводили час на вулиці. Грали з м’ячем, у рухливі ігри. Потім пішли на дитячий майданчик, де дітки грали іграшками у пісочку.

Взагалі наші дітки проводять дуже цікаво час у дитячому садочку.

Дякую вихователям і помічникам за вашу турботу і працю.

Середня «Б» група

Проскуріна Оксана Олегівна

14 березня 2019 року відбувся день самоврядування в ДНЗ №1, «Північне сяйво». Я була вихователем середньої «Б» групи.

Проводила заняття з природознавства на тему «Гарні квіти весняні». Було незвично. На занятті діти активно приймали участь та із задоволенням залучались до обговорення теми.

Діти не соромилися підійти з особистими питаннями чи проблемами.

Була вражена самостійністю діточок. Діти активні, енергійні. Але важко одночасно всіх проконтролювати.

Кремінь Юлія Віталіївна

Получила массу удовольствия. Данное мероприятие дает возможность окунуться во внутренние процессы детского сада, понаблюдать за детками и их поведением. Оценить сложность работы персонала и администрации. Все дети были активные и с удовольствием принимали участие в играх и занятиях, которые подготовили родители. Огромное спасибо воспитателям, которые помогали родителям организовывать малышей.

Волкарез Ю.А.

14.03.2019 відбувся у садочку день самоврядування. Я була вихователькою після сну. Мені дуже сподобалось. Я зрозуміла, що це великий труд, зібрати таку кількість дітей та звернути їх увагу на себе. Завдяки нашим вихователям наші дітки вже багато вміють. Я бажаю нашим вихователям успіхів, натхнення та терпіння.

Логопедична «А» група

Діордій Олена Сергіївна

Я, Диордий Елена Сергеевна, 15 марта 2019 г. проводила зарядку в день самоуправления в логопедических А и Б группах. Зарядка у нас была с ленточками. Упражнения были нацелены на развитие гибкости, ловкости, силы, внимания. Дети были послушные, веселые, бодрые: зарядка им очень понравилась. Благодаря работе физ. воспитателя – дети были приучены выполнять правильно упражнения.

Мне все очень понравилось.

Куліков Євгеній Валерійович

Я, Куликов Євгеній Валерійович, 15 березня на день самоврядування проводив заняття з фізкультури. На занятті було використано багато атрибутів, діти зі стрічками виконували комплекс вправ «Промінці», метали мішечки на дальність «камінці» у обручі, стрибали через струмок на двох ногах та проводили рухливу гру-естафету «Посади квіти». Під час заняття я зрозумів, що нам, батькам і вихователям, слід більше приділяти уваги розвитку витримки, слухової уваги та дисципліни.

Під час зустрічі з батьками порадимось щодо вирішення завдання.

Дякую за можливість ближче поспілкуватися з дітьми.

Юхненко Сніжана Станіславівна

15 березня 2019 року, я, Юхненко Сніжана Станіславівна, була у ДНЗ №1. Це був день самоврядування. Я виконувала обов’язки помічника вихователя. Робочий день розпочався о 8:00. Я сервірувала дитячі столи, отримували їжу і роздавали дітям згідно норми харчування. Діти поїли кашу, хліб з маслом та чай. Діти подякували за їжу. Я зібрала посуд і привела в порядок групову кімнату.

Мені дуже сподобалося, було цікаво і пізнавально.

Логопедична «Б» група

Савчук В.В.

15 Марта в саду бил день самоуправления и я Савчук Виктория попробывала стать воспитателем группы.Опыт прошол очень позновательный.Работать с детьми тяжело, но в тоже время очень интересно.Воспитателю приходится каждый раз придумывает как заинтирисовать детей и как привлечь их внимание. В игровой форме доносят до детей серьезные темы.Спасибо нашим воспитателям за колосальный труд который они влажуют в наших  детей.

Камінська І. Ю.

Сьогодні 15.03.2019 в дитячому закладі «Північне сяйво» проходив день самоврядування. Я, Камінська Ірина проводила заняття з фізичної культури. Спочатку проводились основні рухи із стрічками. Потім діти проходили лабіринт, стрибали через обручі, пролазили під дугами, підтягувались на лаві. В кінці заняття ми пограли в рухливу гру «Мишоловка».

На занятті діти були дуже активні. Вони із задоволенням виконували всі вправи.

Дякую за чудово проведений час!

Загоруйко М.Ю

В очередной раз в нашем детском саду прошел  родительский день самоуправления. Я приняла участие в организации режимных моментов второй половины дня. Снала  провела пробуждающую гимнастику после дневного сна. Помогала пречесывать  девочек.  После чего поиграла с детьми в кукольный театр. Это был театр на лопатках по мотивам сказок : “Соломенный бычок” и “Коза-дереза”. К моей огромной радости все дети оказались внимательными и очень заинтересованными. После каждой сказки была проведена беседа и сдела ны выводы.

Подобные мероприятия дают родителям возможность поучувствовать себя на месте воспитателя, понаблюдать за процессами обучения и воспитания в детском саду.