29.11.- 30.11.2017 Місток дружби між дошкільниками та першокласниками

29 та 30 листопада в ДНЗ №1 «Північне сяйво» була проведена спортивна розвага «Стежкою української казки: На пошуки добра» для дітей старших груп та учнів 1 класів ЗОШ № 64.

За сюжетом розваги, дошкільнята разом з першокласниками намагались зробити світ добрішим –збирали  часточки добра в українських народних казках.

Діти щиро підтримували одне одного  та свої команди «Журавлик» і «Лисичка»  під час змагання, залюбки допомагали звірятам з казки «Рукавичка» знайти житло, навчали  Івасика – Телесика на «швидкому човникові» тікати від Зміюки, а Колобка рятували від Лисички, покатавши його безпечною стежкою, щоб «витягнути Ріпку» учасникам змагання довелось зібратись гуртом й гарненько побігати; також,  всі  з задоволенням стрибали, як козенята, від лютого вовка.

Використання мультимедійного зображення героїв казок та відповідний музичний супровід  сприяли створенню емоційного піднесення та теплої дружньої атмосфери в залі. А щира пісня про доброту, взаємообмін дітей подарунками – сердечками, як символом доброти та дружби, ще раз нагадав першокласникам, що вони завжди лишаються в серцях педагогів дитячого садочку, а дошкільнята відчули довіру до вчителя, до майбутнього шкільного життя.

А головне, ми всі ще раз переконались, що місток між дошкіллям і школою існує завжди, треба тільки робити крок на зустріч.

 

Інструктор з фізичного виховання Ганчо О.В.