28.03.-29.03. 2017 Свято «Моє місто, тато, мама, я!» в «Північному сяйві»

Весна, нарешті, подарувала своє тепло та сонячний настрій. Приємно відчувати свіжіть повітря, милуватися пробудженням природи.  В цей час  мешканці нашого краю відмічають особливе свято – День визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.

В дошкільному навчальному закладі №1 «Північне сяйво» щороку проводяться заходи для ознайомлення дітей з цією урочистою подією.

28 – 29 березня інструктор з фізичного виховання Ганчо О.В. з вихователями старших груп Босак О.О., Хонич Т.В. разом з батьками провели спортивне свято «Моє місто, тато, мама, я!»  Маленька подорож  улюбленими стежками та куточками рідного міста поєднала світлі радісні емоції, спортивний азарт, дитячу безпосередність та згуртованість батьків, що сприяло головній меті цього свята – пробудити в дитячих серцях любов до рідної землі.

Вихованці з батьками та педагогами  всіх груп підготували тематичну виставку «Миколаїв – місто мого дитинства», старанно виготовили добірки та фотокалажі  про видатних людей Миколаївщини, про історичні події, улюблені з дитинства місця: найкращий в Україні зоопарк, річки з мостами, театри, парки відпочинку, тихі вулички, рідні будинки. Окрасою виставки, традиційно для міста корабелів, стали виготовленні власноруч, тендітні яхточки та величні каравели. Маленька  галерея  дитячих малюнків, колективних робіт дітей з педагогами, спільні витвори мистецтва малюків з батьками відображає щирі почуття гордості, шани та любові до рідного краю.

Особливе значення мають теплі слова прописані від душі на честь міста у сімейних стінгазетах. Кожна зернинка доброго слова про рідну землю проросте у повагу й любов  до Батьківщини, бо зв’язок поколінь й особистий приклад рідних має найбільший вплив на дитину. Всіх щиро надихнув вірш вихованки Ніночки Чернової та її бабусі Любов Іванівни:

Є на карті України,

У південнім краї,

Найчудовіше на світі

Місто Миколаїв.

Народилася я  в ньому,

Сім’ю гарну маю.

Незабаром в мене свято –

Братика чекаю.

В нас родина дружня й сильна

В щасті проживаю.

Розквітай, мій рідний край

Дім мій – Миколаїв.

Педагоги Ганчо О.В., Босак О.О., Хонич Т.В