27.09.2017 З днем народження, наш любий дитячий садок!

У кожного малюка є дороге серцю місце – рідний дитсадок. Це маленька країна, де свої, звичаї, традиції, свята. Найбільше з них – день народження. Цікавим святковим заходом відзначив свої уродини дошкільний заклад №1 «Північне сяйво» — цій великій і дружній родині виповнилося 18 років. Щоранку, мов гомінливі струмочки, зливаючись в єдиний бурхливий потічок, прямують сюди дівчатка й хлопчики, щоб набратись знань, сил та вмінь. Протягом усіх років його керівники та колектив роблять заклад затишним і зручним гніздечком для малят нашого міста, аби жилося їм тут цікаво та радісно.

І ось вранці 27 вересня гарно вбрані діти з квітами  в маленьких рученятах поспішали привітати рідний садок з днем народження, а всіх працівників —  з Днем Дошкілля.

Вихованців та гостей чекала святкова розвага «День народження чекає наш веселий дитсадок», яку підготували музичний керівник Н.В. Бузаєва та хореограф Г.Л. Львовська. Чарівні феї Дитинства  (В.С. Панасенко та Т.А. Якименко) повели  діток, разом з вихователями,  у незвичайну казку, де квітка – семицвітка виконує всі бажання, дарує радість від дзвінких пісень, запальних таночків, веселих ігор та привітальних віршиків.

Дитячі посмішки, сяйво в оченятах, щирі теплі привітання від батьків – найкращий подарунок на професійне свято, що дає нам творчої  наснаги, нескінченої енергії  та задоволення від спілкування з дітьми.

 

Інструктор з фізичного виховання Ганчо О.В.