21.02.2019 День рідної мови в «Північному сяйві»

21 лютого у закладі дошкільної освіти №1 відсвяткували Міжнародний день рідної мови, який був започаткований в Україні 21 лютого 2002 року  наказом Президента України. Напередодні з педагогічним колективом була проведена консультація і відеопрезентація  «Про Міжнародний день рідної мови», ділова гра «Перекладач», під час якої педагоги випробували свої знання з української мови.

Діти і дорослі прийшли до садочка в українських вишиванках, настрій  у всіх був піднесений і святковий. У групах створені виставки малюнків та поробок за участі дітей і батьків, виставки української народної казки.

В усіх вікових групах проведені заняття за темами «Казковими стежками»     (I молодші групи), «Мова колискова, світи в ріднім дома» (II молодші групи), «Розмовляємо українською? Так!» (середні групи) і «Сторінками української поезії для дітей» (старші групи).

Під час режимних моментів з дітьми грали у народні ігри, проводились бесіди. В батьківських куточках поміщена інформація про історію виникнення свята.  День рідної мови пройшов в дитсадочку організовано, цікаво, святково і надовго запам’ятається батькам та їх дітям.

Вчитель – логопед Козій Л.М.