09.12.2016 Вітаємо з нагородою!

У місті Києві 9 грудня 2016 року відбувся Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку».  Наш дошкільний навчальний заклад №1 «Північне сяйво» презентував досвід та результати своєї роботи на всеукраїнському та європейському рівнях, що визначено в книзі «Науковці та освітяни України». В ній міститься інформація про наукові та освітянські установи, діяльність яких демонструє розвиток у сучасному світі.  За високі професійні успіхи у навчанні та вихованні молодого покоління  колектив дошкільного навчального закладу №1 нагороджено грамотою. Завідувач закладу Валентина Сергіївна Панасенко нагороджена медаллю «За здобутки в галузі освіти і науки».

Щоденно добрими ділами Валентина Сергіївна утверджує позитивний імідж дошкільного закладу, а її імідж керівника забезпечує успішна і злагоджена робота команди однодумців усього колективу, який упевнено дивиться у майбутнє. Стиль її керівництва відображає вміння координувати і направляти діяльність педагогічного колективу в позитивне русло поставлених завдань.

Ми пишаємось своїм «Північним сяйвом», адже бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхнена праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Колектив «Північного сяйва»