06.06.2018 в ДНЗ №1 проводився контроль та моніторинг якості підготовки з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях.

6 червня 2018 року в дошкільному навчальному закладі №1 проводився контроль та моніторинг якості підготовки з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях.

Під час перевірки були вивчені питання реалізації вимог базового компонента дошкільної освіти щодо формування достатнього та необхідного рівня знань і умінь дітей для безпечного перебування в навколишньому середовищі, елементарних норм поведінки у надзвичайних ситуаціях і запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем.

Головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності МОН України Міщенко В.О. та головний фахівець Департаменту організації заходів ЦЗ Державної служби з питань надзвичайної ситуації Деревинський Д.М. були присутні на спортивній розвазі для дітей старшого віку «Небезпечна прогулянка з Машею», заняттях з БЖД «Небезпечні предмети в руках дитини», «Правила дорожнього руху для малюків», ознайомились з кімнатою безпеки, в якій імітовані небезпечні ситуації, що можуть статися  вдома, в лісі, на АЗС, на водоймах, на дорозі.

Макети пожежної машини, швидкої допомоги, що знаходяться в кімнаті безпеки, допомагають малюкам засвоювати правила безпечної поведінки. Адже, граючи у ігри, вони одночасно навчаються, як уникнути небезпеки, а у разі необхідності – не розгубитися, а діяти правильно.

Вихователь – методист Т.А.Якименко