04.10.2019 День народження садочка святкують всі: і дорослі, і малі

Золота осінь тріумфально крокує по планеті, даруючи різноманітність фарб і ароматів, навіть дощик не в змозі зіпсувати гарний настрій.

Ось в такий погожий осінній день дошкільний навчальний заклад № 1 відмічав своє 20-річчя.

20 років-вік ще зовсім юний, але за цей час дитячий садок дав путівку у шкільне життя сотням маленькім дівчаткам і хлопчикам.

Зранку у дитсадку панував святковий настрій і у дорослих і у дітвори; будівля і групові кімнати були святково прикрашені кольоровими кульками і квітами.

Особливо урочиста атмосфера панувала у музичній залі, де проходив святковий ранок.

На свято до дитячого садка завітали депутат Верховної Ради         Тарас Дмитрович Кремінь, депутат міської ради і частий гість у дитсадку Олексій Олександрович Лепішев, головний спеціаліст управління освіти  Миколаївської міської ради Леся Федорівна Гладун і Надія Миколаївна Іванова, яка стояла у витоків відкриття дошкільного закладу у 1999 році, директор ЗОШ № 64 Антоніна Михайлівна Павлюк, батьки вихованців.

Свято проходило у радісній, піднесеній атмосфері. Діти читали вірші, співали пісні про дитячий садок. Фіналом дитячого виступу став танок про Україну, який діти старшої групи виконували зі своїми вихователями.

Урочиста частина була продовжена врученням Почесних грамот працівникам дошкільного закладу за особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління. Винагороди отримали завідувач дошкільного закладу Панасенко В.С., вихователь-методист Якименко Т.А. , вихователі Євтушенко Н.О., Земницька Н.І., Босак О.О., Хонич Т.В., Гено Н.В., Трофимчук Н.М., вчитель-логопед Козій Л.М., музичний керівник      Бузаєва Н.В., фізкерівник Ганчо О.В., праля Сидоренко В.А., двірники Коренда О.В., Сеїна К.В., кастеляна Міщенко Г.В., діловод Малицька О.В.

Працівників дошкільного закладу привітали гості Лепішев О.О., Кремінь Т.Д., Гладун Л.Ф., Павлюк А.М., які вручили дитячому саду іменинні подарунки. Також Кремінь написав гімн дитячого саду «Північне сяйво», який в перше виконала музичний керівник Остроух Н.М.

Батьки вихованців підготували для дітей солодкі подарунки у формі тортів, сертифікати на 1500 грн.  для придбання обладнання для груп і конструктори ЛЕГО для кожної вікової групи.

Свято закінчилось, але воно надовго залишиться в пам’яті і малюків, і їх батьків, і всіх працівників дошкільного закладу.

Вчитель-логопед Козій Л.М.

Вчитель-логопед Ніколаєнко Т.А.

 

Разом із дочкою Мирославою привітав колег-вихователів ДНЗ «Північне сяйво» із 20-літтям закладу та нашим професійним святом, а в їх особі — кращі слова вдячності педагогам, асистентам учителів, викладачам України, кожному, хто живе освітою та її майбуттям.
Певен, що кращий подарунок садівницям, як раніше називали вихователів, — живі квіти, а додаток до нього — пісня, яку ми написали разом із композитором Alexsandr Sychov «Північне сяйво».Здоров`я, миру, професійних злетів, шановні колеги та колежанки!

Кандидат філологічних наук, доцент, народний депутат України VIII скликання  Кремінь Т.Д.

 

Сьогодні Дошкільний навчальний заклад №1 «Північне сяйво» відзначає ювілей!!! Садочку виповнилось 20 років!!! Працівники закладу разом з дітьми підготували святковий концерт, а Феї – чарівниці розкрили присутнім яскравий та неповторний світ дитинства. Королева свята Північна Зірка запросила на свято гостей, які в свою чергу, прийшли із подарунками. Грамотами Верховної Ради України нагороджено завідувача ДНЗ №1 Панасенко В.С. та вихователя Євтушенко Н.О.; грамотами та подяками Миколаївського міського голови нагороджено завідувача ДНЗ №1 Панасенко В.С., вихователя-методиста Якименко Т.А та вихователя Земницьку Н.І. Педагогів та працівників закладу нагороджено грамотами облдержадміністрації та грамотами управління освіти Миколаївської міської ради.
         Знаковою подією для «Північного сяйва» стала презентації Гімну ДНЗ №1, який написав Тарас Кремінь разом із композитором Alexsandr Sychov.  Батьки закладу приготували для дітей  іменинний пиріг, набори конструктору Lego та «Сертифікати на мрію» для кожної групи.
І навіть не віриться, що нашому садочку вже 20 років!!! З днем народження «Північне сяйво»!!!

Завідувач  Панасенко В.С.