03.09.2018 Ми не тільки для забави у садочок знов прийшли

Ми не тільки для забави у садочок знов прийшли

Пролетіла веселкова карусель теплого літа, і ось ми знову зустрічаємо золоту осінь. Перший осінній день традиційно вважається Днем знань. Це — завжди довгоочікуване свято в дошкільному закладі, яке нікого не залишає байдужим.

Після довгої розлуки і літніх розваг діти знову зустрілися зі своїми друзями та вихователями. Всі виросли, засмагли, відпочили і прийшли в свій рідний садочок. Тут на них чекали незвичайні гості-Злюка-Люлюка (у виконанні музичного керівника Остроух Наталії Миколаївни)та Веселунка(у виконанні інструктора з фізкультури Ганчо Олени Володимирівни).

З ними діти мандрували чарівним потягом, відгадували загадки, розповідали вірші, грали у веселі ігри, дружно заводили хоровод. Всі малята приймали активну участь у проведенні свята. У «Північному сяйві» вся атмосфера  була святкова та урочиста: групи, майданчики прикрашені різнокольоровими кульками та квітами.

Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач Панасенко Валентина Сергіївна, побажала всім здоров’я, натхнення, доброти.

Закінчилося свято весело та гамірно. Отримавши  гарні емоції, діти зарядилися позитивом і чудовим настроєм! Так «Північне сяйво» привітав діточок з Днем знань і початком нового цікавого навчального року.

Музичний керівник Бузаєва Н.В.